Gres szkliwiony Colibri Veine carving 60 x 120 cm
Nr produktu: 7138530Opis produktu
Nr produktu: 7138530
Gres szkliwiony Colibri Veine 60 cm x 120 cm
Wysokiej jakości gres, który stanie się niebanalną i wytworną ozdobą każdego wnętrza. Ożywi on wnętrze i doda mu charakteru.
Wyjątkowy design
Gres matowy prezentuje się nowocześnie i szykownie. Płytki inspirowane są wyglądem naturalnego kamienia, który jest ponadczasowym motywem aranżacyjnym. Jasne, jednolite barwienie sprawia że płytki nabierają niebanalnego wyglądu. Gres będzie się efektownie prezentować zarówno w kuchni, łazience czy holu. Pasują do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych, eleganckich. Dzięki stonowanej kolorystyce dobrze współgrają z dodatkami w każdym kolorze.
Duże możliwości aranżacyjne zapewnia to, że płytka jest rektyfikowana - przycięta tak aby móc zastosować wąską fugę. Możesz więc uzyskać efekt jednolitej powierzchni, której nie dzieli siatka fugi.
Gres posiada wysoką (IV) klasę ścieralności, która gwarantuje jego dużą wytrzymąłość. Płytki możesz kłaść zarówno na ścianie jak i na podłodze a dzięki właściwościom mrozoodpornym, również na ścianach zewnętrznych. Warstwa szkliwa pozwala zachować oryginalny kolor gresu, przez cały czas użytkowania. Gres jest łatwy do czyszczenia i pielęgnacji.
W paczce znajdują się 2 sztuki.
Dane wytwórcy
Vinderen Sp. z o.o.
Jutrzenki 177
02-231 Warszawa
sekretariat@vinderen.com
5907180115447
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 31,0 kg |
| Wysokość: | 120,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |












