Gres szkliwiony Calgary white carving 60 x 120 cm
Nr produktu: 7363690Opis produktu
Nr produktu: 7363690
Gres szkliwiony Calgary white carving 60 x 120 cm
Elegancka płytka gresowa marki OBI, o grubości 7 mm, wykończona w stylu Carving. Dzięki rektyfikowanym krawędziom umożliwia precyzyjne układanie z minimalną fugą. Produkt jest mrozoodporny, co czyni go odpowiednim zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz. Waga paczki wynosi 22,5 kg.
W paczce się 2 sztuki..
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872202897
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 11,3 kg |
| Wysokość: | 7 mm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 120,0 cm |






























