Gres szkliwiony Blanca Wood 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 7002686Opis produktu
Nr produktu: 7002686
Gres szkliwiony BLANCA wood 59,8 cm x 59,8 cm
Matowy gres inspirowany naturalnym drewnem będzie się pięknie prezentować w każdym pomieszczeniu, w którym zdecydujesz się go położyć. Doda wnętrzom naturalnego wyglądu i niebanalnego charakteru. Dzięki ponadczasowemu wzorowi drewna, będzie się efektownie prezentować zarówno we wnętrzach nowoczesnych jak i klasycznych oraz w połączeniu z dodatkami w niemalże każdym kolorze. Warto połączyć gres z innymi elementami kolekcji BLANCA i zyskać w ten sposób spójną, urozmaiconą i stylową aranżację.
Wytrzymałość i wysoka jakość
Matowe płytki przeznaczone są do układania na ścianach i podłogach oraz dzięki właściwościom mrozoodpornym również na ścianach zewnętrznych. Wysoka klasa ścieralności (IV) zapewnia o dużej wytrzymałości gresu. Współczynnik antypoślizgowości dla płytek wynosi R9. Warstwa szkliwa pokrywająca gres zapewnia zachowanie ich koloru przez cały czas użytkowania. Płytki są rektyfikowane, czyli przycięte tak aby móc stosować wąską fugę.
W paczce znajduje się 5 sztuk.
Dane wytwórcy
Tubądzin Management GroupSp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tubadzin@tubadzin.pl
5900199208124
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 33,0 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |










