Gres szkliwiony Bari crema 60 x 60 cm
Nr produktu: 7541618Opis produktu
Nr produktu: 7541618
Gres szkliwiony Bari crema 60 x 60 cm
Gres szkliwiony o matowym wykończeniu to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, które łączy w sobie wysoką trwałość z estetycznym wyglądem. Płytki charakteryzują się trzecią klasą ścieralności, co czyni je odpowiednim wyborem do codziennego użytku w pomieszczeniach mieszkalnych.
Dzięki mrozoodporności materiał wykazuje dużą wytrzymałość, a jego zastosowanie na podłogach i ścianach pozwala na stworzenie spójnej aranżacji wnętrza. Krawędzie poddane procesowi rektyfikacji umożliwiają montaż z użyciem minimalnej ilości fugi, co podkreśla nowoczesny charakter powierzchni. Płytka o grubości 8 mm gwarantuje solidność oraz odporność na uszkodzenia mechaniczne.
W paczce znajdują się 4 sztuki.
Dane wytwórcy
MEGABAY S.A.
Gęsia 3lok.B1.07
20-719 Lublin
kontakt@megabay.pl
5908322045417
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |




