Gres szkliwiony Ballare wood structure 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 7224199Opis produktu
Nr produktu: 7224199
Gres półpolerowany BALLARE wood structure 59,8 x 59,8 cm
Dzięki realistycznej strukturze drewna i satynowemu wykończeniu, płytki te wprowadzają do wnętrza ciepło i przytulność, jednocześnie oferując wytrzymałość charakterystyczną dla gresu. Warto połączyć go z innymi elementami kolekcji BALLARE i zyskać w ten sposób spójną, urozmaiconą i stylową aranżację.
W paczce 5 sztuk.
Dane wytwórcy
Tubądzin Management GroupSp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tubadzin@tubadzin.pl
5900199273405
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,6 kg |
| Wysokość: | 59,8 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 8 mm |


















