Gres szkliwiony Avorio Bianco carving 60 x 120 cm
Nr produktu: 7131642Opis produktu
Nr produktu: 7131642
Gres szkliwiony AVORIO Bianco carving 60 cm x 120 cm
Matowy gres przeznaczony do położenia wewnątrz pomieszczeń na podłogach i ścianach. Został zaprojektowany w ciekawym, naturalnym stylu. Jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, łatwy w zachowaniu czystości oraz mrozoodporny. Dobrze wpisze się w dowolną przestrzeń.
Subtelny wzór, elegancka kolorystyka
Kolekcję gresów AVORIO wyróżnia subtelny wzór i elegancka kolorystyka. Miękko i dyskretnie rzeźbiona powierzchnia i delikatny odcień barwny nadadzą pomieszczeniu elegancji i nowoczesności. Wnętrze nabierze charakteru i oryginalności, zachwycając domowników, jak i gości.
Funkcjonalne i estetyczne
To dobry wybór dla osób, które szukają materiałów wykończeniowych łączących estetykę i funkcjonalność. Płytka jest rektyfikowana, czyli przycięta mechanicznie do jednego wymiaru. Dzięki temu, przy układaniu można zastosować wąską fugę i stworzyć idealnie gładką powierzchnię.
Mrozoodporny, IV klasa ścieralności
Gres matowy charakteryzuje też odporność na mróz. Ze względu na wysoką klasę ścieralności idealnie nadaje się do wszystkich pomieszczeń mieszkalnych oraz użyteczności publicznej (z wyłączeniem miejsc o szczególnym natężeniu ruchu). Przeznaczony jest do położenia na podłogach i/lub ścianach. W paczce znajdują się dwie sztuki. Zobacz więcej płytek podłogowych na Obi.pl kliknij tutaj. W opakowaniu znajdują się 2 sztuki.
Dane wytwórcy
MEGABAY S.A.
Gęsia 3lok.B1.07
20-719 Lublin
kontakt@megabay.pl
5908235906393
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 14,5 kg |
| Wysokość: | 60,0 cm |
| Szerokość: | 120,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |




















