Gres szkliwiony Ashville brown 29,7 cm x 59,8 cm
Nr produktu: 6414585Opis produktu
Nr produktu: 6414585
Gres szkliwiony ASHVILLE brown 29,7 cm x 59,8 cm
Matowy gres szkliwiony charakteryzujący się wysoką jakością wykonania. Idealnie sprawdzi się w nowoczesnej łazience, kuchni, a także tarasie. Gres posiada właściwości mrozoodporne i jest wytrzymały na warunki atmosferyczne. Współczynnik antypoślizgowości dla tej płytki wynosi R10. Położenie gresu o takim parametrze zmniejsza ryzyko poślizgnięcia.
W paczce 9 sztuk.
Płytki podlegają 6-letniej gwarancji producenta.
Dane wytwórcy
Cersanit S.A.
Al. Solidarności 36
25-323 Kielce
kunderservice@cersanit.com
5902115728341
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Prostokątne |
| Klasa ścieralności: | Klasa 3 |
| Antypoślizgowość: | R10 |
| Rektyfikowane: | Nie |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 31,2 kg |
| Wysokość: | 29,7 cm |
| Szerokość: | 59,8 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 9 mm |



















