Gres szkliwiony Alabaster 59,8 x 59,8 cm
Nr produktu: 6990287Opis produktu
Nr produktu: 6990287
Gres szkliwiony Alabaster 59,8 x 59,8 cm, 1,79 m2/krt to wysokiej jakości gres szkliwiony o naturalnym kamiennym wzorze w ciepłej beżowej tonacji. Będzie doskonałym wyborem do wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych. Przede wszystkim w łazienkach, w których beżowa kolorystyka to piękne, funkcjonalne i ponadczasowe rozwiązanie. Płytki imitujące naturalny kamień są nie tylko modne, ale też pasują do dużych, jak i małych przestrzeni.
Oryginalna kompozycja
Jasne barwy w działają uspokajająco i relaksująco, a pomieszczenie może stać się ciepłym, domowym SPA. Estetyczną i nowoczesną przestrzeń w kolorze beżowym warto ubarwić dekorem Alabaster oraz uzupełnić naturalnym drewnem, kolorami szarości i bieli. Dekor Alabaster pozwala na stworzenie wyrafinowanej kompozycji, która robi wyjątkowe wrażenie. Dekor z motywem roślinnym składa się w 8 elementów, które można kupić osobno i dowolnie ze sobą łączyć.
Do użytku wewnętrznego
Matowy gres szkliwiony jest przeznaczony do wnętrz. Może być stosowany na ściany i podłogę. Kolekcja Alabaster charakteryzuje się wysoką jakością wykonania. Opakowanie zawiera 1,79 m2 płytek gresowych w kwadratowym formacie o wymiarach 59,8 x 59,8 cm.
Dane wytwórcy
Tubądzin Management GroupSp. z o.o.
Cedrowice Parcela 11
95-035 Ozorków
tubadzin@tubadzin.pl
5900199207370
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| powierzchnia: | Matowy |
| Kształt: | Kwadratowy |
| Klasa ścieralności: | Klasa 4 |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Rektyfikowane: | Tak |
| Zastosowanie: | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Mrozoodporny: | Mrozoodporny |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 36,0 kg |
| Wysokość: | 5,0 cm |
| Szerokość: | 60,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 60,0 cm |






