2019-09-20 20:25


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Gutta Mieszanka mineralno-asfaltowa Guttasfalto 25 kg

Nr produktu: 5917331
 • Idealna do doraźnych napraw nawierzchni asfaltowych
 • Gotowa do użycia, do stosowania na zimno
 • Doskonała urabialność i spójność
Opis produktu
33,00
1,32 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

106 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5917331

Cechy

Mieszanka mineralno-asfaltowa Guttasfalto, o specjalnym, zbilansowanym składzie. Jego cechy gwarantują doskonałą urabialność i spójność, oferując możliwość szybkiej i trwałej naprawy wszelkiego rodzaju uszkodzeń. Mieszanka nakładana jest warstwami, a następnie ubijana ręcznie lub za pomocą specjalnie dostosowanego ubijaka. Asfalt w workach używany jest na zimno i nie wymaga podgrzania przed rozpoczęciem pracy.

Zastosowanie

Mieszanka mineralno-asfaltowa Guttasfalto to gotowa do użytku substancja polecana we wszelkich pracach naprawczych na powierzchniach asfaltowych. Idealnie nadaje się do napraw doraźnych, ponieważ pozwala na szybką reperację, a co za tym idzie - krótsze blokowanie ruchu drogowego. Przed przystąpieniem do wypełnienia wyrwy należy usunąć z niej wszystkie kamienie, piasek oraz inne luźne elementy, aby zachować jak najlepszą przyczepność.

Zalety

Guttasfalto to praktyczny produkt wysokiej jakości, który dostępny jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Mieszanka może być używana zarówno na drogach publicznych, jak i znajdujących się na terenie posesji prywatnej czy osiedla zamkniętego. Dzięki łatwemu użyciu oraz tworzeniu solidnej struktury jest ekonomicznym sposobem na naprawę nawierzchni. Instrukcja użycia znajduje się na opakowaniu. Worek zawiera 25 kg mieszanki.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
25,0 kg
Wysokość:
60,0 cm
Szerokość:
44,0 cm
Głębokość / Grubość:
15,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 4 z 5
 • 5(2)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(1)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

Pablo (2019-09-03)

Masa asfaltowa

Co mi się podoba: Bardzo fajnie się rozklada

Masa bardzo fajnie się rozkłada dobrze się trzyma, przy zjeździe z asfaltu cały czas wyplukiwalo mi tluczeń po wyłożeniu masy asfaltowej wszystko ładnie się trzyma nic nie podmywa

0 lub

2

matis511 (2018-04-16)

slaba jakośc jak na taka cene

Co mi się podoba: fajnie że łatwo sie to aplikuje

Co mi się nie podoba: Niestety długo schnie i jest miekki nawet po paru tyg

Niestety długo schnie i mimo ze już wydaje się twardy to jego struktura jest bardzo miękka co powoduje że np przedmioty stojące na nim po 4 tyg nadal sie zapadają<br/><br/>nie polecam

5 lub

5

Polecam (2017-03-23)

Polecam

Bardzo dobry do łatania dziur na podjazdach.

8 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry