2019-02-20 18:55
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Płot kratkowy GALAXY R65 prosty 90x180 S6 SZARY

Nr produktu: 2597920
  • geometryczne ornamenty
  • oryginalna kolorystyka
  • pomalowano wodorozcieńczalną lazurą
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Opis produktu

Nr produktu: 2597920

Obok serii GALAXY nie można przejść obojętnie, dzięki kolorystyce i geometrycznemu ornamentowi. Razem z produktami z serii LUCA, LIRA i FALA tworzą unikatową linię. Szeroki wybór wzorów płotów i donic daje duże możliwości do zaaranżowania balkonu, ogrodu, czy tarasu.
Seria GALAXY to wyjątkowe połączenie wodoodpornej sklejki i drewnianej solidnej ramy pokryte wodorozcieńczalną farbą lazurową do drewna w kolorze SZARY.
Lazura impra chroni drewno i sklejkę przed wysoką wilgotnością oraz promieniowaniem UV. Zapewnia również wysoką trwałość koloru i ochronę drewna przez około 3 sezony. Renowację powłoki można przeprowadzić bez konieczności usuwania starej warstwy - wystarczy ją lekko zmatowić papierem ściernym i nanieść nową warstwę pędzlem lub pistoletem.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

Materiał:
drewno

Wymiary i waga (netto):

Waga:
17,0 kg
Wysokość:
180,0 cm
Szerokość:
90,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry