2017-12-15 01:30
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Podpuszczka do serówArt.Nr. 6297089

  • podpuszczka mikrobiologiczna
  • 1gr na 100litrów mleka
Opis produktu
7,49
149,80 zł / 100 gr

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 8%

W markecie OBI Warszawa Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6297089

Cechy

Podpuszczka do serów produkcji Biowin to produkt całkowicie naturalny. Ten preparat enzymatyczny uzyskany został w wyniku w pełni kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów grzybów Rhizomucor miehei. Cechuje go bardzo duża wydajność - zaledwie 1g podpuszczki wystarcza na 10 litrów mleka. Podpuszczka mikrobiologiczna jest produktem całkowicie wegetariańskim. Istnieją także jej wersje wegańskie w płynie.

Zastosowanie

Podpuszczka do sera jest używana w procesie jego produkcji. W celu prawidłowego zastosowania należy obliczyć i odmierzyć dawkę proporcjonalną do użytej ilości mleka, a następnie rozpuścić ją w 50 ml wody. Tak rozpuszczona podpuszczka powinna zostać dodana we właściwym momencie - czas ten różni się w zależności od rodzaju sera. Całość należy wymieszać i pozostawić do powstania skrzepu.

Zalety

Podpuszczka do sera dostępna jest w opakowaniu liczącym 5 x 1 g. Podobnie jak inne produkty Biowin, cechuje się wysoką jakością oraz bardzo przystępną ceną. Warto zakupić wraz z nią także wzbogacające smak mieszanki ziół do serów. Z innych produktów tego typu w domowej kuchni zastosowanie znajdą m.in. saletra potasowa, drożdże winiarskie z pożywką oraz drożdże gorzelnicze Turbo.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Ostatnio przeglądane

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry