2018-01-20 11:46
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Drożdże gorzelnicze TURBO 24h marki BrowinArt.Nr. 6175020

  • rezultat po 24h
  • 14% czystego alkoholu
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

tylko 3 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6175020

Cechy

Drożdże Turbo marki Browin Yeast to połączenie aktywnych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych z precyzyjnie opracowaną dla nich pożywką. Taka receptura daje gwarancję szybkiej, czystej i wydajnej fermentacji nastawów cukrowych. Drożdże Turbo Yeast pozwalają osiągnąć 14% czystego alkoholu w czasie zaledwie 24 godzin. Spełniają wymogi ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Zastosowanie

Drożdże gorzelnicze Turbo należy dodawać do nastawu wystudzonego do temperatury w zakresie od 30 do 35°C, stworzonego z 6 kg cukru oraz 6 litrów gorącej wody, uzupełnionego zimną wodą (do 25 l). Fermentację należy przeprowadzać po dodaniu rurki fermentacyjnej. Prawidłowa temperatura dla tego procesu wynosi od 20 do 30 °C.

Zalety

Drożdże Turbo to gwarancja dobrej jakości napojów alkoholowych. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają żadnych chemicznych ulepszaczy. Inne akcesoria gorzelnicze marki Browin, które mogą przydać się podczas produkcji własnego alkoholu, to m.in. zestaw wężyków do destylacji oraz balon w koszu wiklinowym. Wszystkie dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
10 mm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry