2020-12-01 19:28


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Browin Podpuszczka do serów

Nr produktu: 6297089
  • podpuszczka mikrobiologiczna
  • 1gr na 10 litrów mleka
Opis produktu
8,99
179,80 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6297089

Cechy

Podpuszczka do serów produkcji Biowin to produkt całkowicie naturalny. Ten preparat enzymatyczny uzyskany został w wyniku w pełni kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów grzybów Rhizomucor miehei. Cechuje go bardzo duża wydajność - zaledwie 1g podpuszczki wystarcza na 10 litrów mleka. Podpuszczka mikrobiologiczna jest produktem całkowicie wegetariańskim. Istnieją także jej wersje wegańskie w płynie.

Zastosowanie

Podpuszczka do sera jest używana w procesie jego produkcji. W celu prawidłowego zastosowania należy obliczyć i odmierzyć dawkę proporcjonalną do użytej ilości mleka, a następnie rozpuścić ją w 50 ml wody. Tak rozpuszczona podpuszczka powinna zostać dodana we właściwym momencie - czas ten różni się w zależności od rodzaju sera. Całość należy wymieszać i pozostawić do powstania skrzepu.

Zalety

Podpuszczka do sera dostępna jest w opakowaniu liczącym 5 x 1 g. Podobnie jak inne produkty Biowin, cechuje się wysoką jakością oraz bardzo przystępną ceną. Warto zakupić wraz z nią także wzbogacające smak mieszanki ziół do serów. Z innych produktów tego typu w domowej kuchni zastosowanie znajdą m.in. saletra potasowa, drożdże winiarskie z pożywką oraz drożdże gorzelnicze Turbo.

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry