2019-12-08 11:42


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Browin Podpuszczka do serów

Nr produktu: 6297089
  • podpuszczka mikrobiologiczna
  • 1gr na 10 litrów mleka
Opis produktu
7,99
159,80 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 8%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6297089

Cechy

Podpuszczka do serów produkcji Biowin to produkt całkowicie naturalny. Ten preparat enzymatyczny uzyskany został w wyniku w pełni kontrolowanej fermentacji specyficznych szczepów grzybów Rhizomucor miehei. Cechuje go bardzo duża wydajność - zaledwie 1g podpuszczki wystarcza na 10 litrów mleka. Podpuszczka mikrobiologiczna jest produktem całkowicie wegetariańskim. Istnieją także jej wersje wegańskie w płynie.

Zastosowanie

Podpuszczka do sera jest używana w procesie jego produkcji. W celu prawidłowego zastosowania należy obliczyć i odmierzyć dawkę proporcjonalną do użytej ilości mleka, a następnie rozpuścić ją w 50 ml wody. Tak rozpuszczona podpuszczka powinna zostać dodana we właściwym momencie - czas ten różni się w zależności od rodzaju sera. Całość należy wymieszać i pozostawić do powstania skrzepu.

Zalety

Podpuszczka do sera dostępna jest w opakowaniu liczącym 5 x 1 g. Podobnie jak inne produkty Biowin, cechuje się wysoką jakością oraz bardzo przystępną ceną. Warto zakupić wraz z nią także wzbogacające smak mieszanki ziół do serów. Z innych produktów tego typu w domowej kuchni zastosowanie znajdą m.in. saletra potasowa, drożdże winiarskie z pożywką oraz drożdże gorzelnicze Turbo.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry