2018-05-24 18:10
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Browin Drożdże gorzelnicze TURBO 24hArt.Nr. 6175020

  • rezultat po 24h
  • 14% czystego alkoholu
Opis produktu
19,99
19,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6175020

Cechy

Drożdże Turbo marki Browin Yeast to połączenie aktywnych, wysokoalkoholizujących drożdży gorzelniczych z precyzyjnie opracowaną dla nich pożywką. Taka receptura daje gwarancję szybkiej, czystej i wydajnej fermentacji nastawów cukrowych. Drożdże Turbo Yeast pozwalają osiągnąć 14% czystego alkoholu w czasie zaledwie 24 godzin. Spełniają wymogi ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 roku o bezpieczeństwie żywności i żywienia.

Zastosowanie

Drożdże gorzelnicze Turbo należy dodawać do nastawu wystudzonego do temperatury w zakresie od 30 do 35°C, stworzonego z 6 kg cukru oraz 6 litrów gorącej wody, uzupełnionego zimną wodą (do 25 l). Fermentację należy przeprowadzać po dodaniu rurki fermentacyjnej. Prawidłowa temperatura dla tego procesu wynosi od 20 do 30 °C.

Zalety

Drożdże Turbo to gwarancja dobrej jakości napojów alkoholowych. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia, nie zawierają żadnych chemicznych ulepszaczy. Inne akcesoria gorzelnicze marki Browin, które mogą przydać się podczas produkcji własnego alkoholu, to m.in. zestaw wężyków do destylacji oraz balon w koszu wiklinowym. Wszystkie dostępne są w OBI w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
12,0 cm
Głębokość / Grubość:
10 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry