2021-01-18 20:34


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Termometr do wędzarni 0 - 120 st. C

Nr produktu: 6076202
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • Do mierzenia temperatury podczas wędzenia, grillowania
  • Zakres temperatur: 0 - 120 st. C
Opis produktu
22,99
22,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

tylko 7 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6076202

Cechy

Termometr do wędzarni marki Biowin jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wyposażony w bardzo długą sondę. Czujka termiczna ulokowana jest na obszarze między 1,3 a 5 cm od początku szpikulca. Zakres obsługiwanych przez termometr temperatur wynosi od 0°C do 120°C. Wynik pomiaru pokazywany jest na tarczy mechanicznej. Ciemne tło oraz biała podziałka ułatwiają dokładny odczyt.

Zastosowanie

Termometr wędzarniczy umożliwia pomiar temperatury podczas wędzenia czy grillowania. Jest stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i lokalach oraz punktach gastronomicznych. Dzięki niemu doskonale wiadomo, kiedy należy doprawić mięso, wyjąć je lub też przewrócić na drugą stronę, co jest niezwykle ważne dla wielu różnych potraw mięsnych. Termometr pozwala na ich perfekcyjne przygotowanie.

Zalety

Termometry do wędzarni marki Biowin to wysoka jakość za bardzo przystępną cenę. Aby przygotować doskonałej jakości mięso, poza termometrem polecane są również inne akcesoria wędliniarskie tego samego producenta, jak nakłuwacz do mięsa czy saletra potasowa. Dostępna jest również praktyczna, wysokiej jakości wędzarnia z termometrem.

Wymiary i waga (netto):
Waga:70 g
Wysokość:22,0 cm
Szerokość:5,0 cm
Głębokość / Grubość:5,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry