2018-12-19 00:18
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Termometr do wędzarni 0 - 120 st. C

Nr produktu: 6076202
  • Wykonany ze stali nierdzewnej
  • Do mierzenia temperatury podczas wędzenia, grillowania
  • Zakres temperatur: 0 - 120 st. C
Opis produktu
17,99
17,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 6076202

Cechy

Termometr do wędzarni marki Biowin jest wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wyposażony w bardzo długą sondę. Czujka termiczna ulokowana jest na obszarze między 1,3 a 5 cm od początku szpikulca. Zakres obsługiwanych przez termometr temperatur wynosi od 0°C do 120°C. Wynik pomiaru pokazywany jest na tarczy mechanicznej. Ciemne tło oraz biała podziałka ułatwiają dokładny odczyt.

Zastosowanie

Termometr wędzarniczy umożliwia pomiar temperatury podczas wędzenia czy grillowania. Jest stosowany zarówno w domach prywatnych, jak i lokalach oraz punktach gastronomicznych. Dzięki niemu doskonale wiadomo, kiedy należy doprawić mięso, wyjąć je lub też przewrócić na drugą stronę, co jest niezwykle ważne dla wielu różnych potraw mięsnych. Termometr pozwala na ich perfekcyjne przygotowanie.

Zalety

Termometry do wędzarni marki Biowin to wysoka jakość za bardzo przystępną cenę. Aby przygotować doskonałej jakości mięso, poza termometrem polecane są również inne akcesoria wędliniarskie tego samego producenta, jak nakłuwacz do mięsa czy saletra potasowa. Dostępna jest również praktyczna, wysokiej jakości wędzarnia z termometrem.

Wymiary i waga (netto):

Waga:
70 g
Wysokość:
22,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry