2018-07-21 00:28
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Szynkowar na 1,5 kg mięsa

Nr produktu: 5967849
  • Wykonany z wysokogatunkowej stali nierdzewnej
  • Do wyrobu szynek, golonek, boczków, mielonek oraz rolad domowym sposobem
Opis produktu
64,99
64,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

16 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5967849

Cechy

Szynkowar Biowin wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, posiadającej atest kontaktu z żywnością. Na środku wieczka znajduje się gniazdo z otworem umożliwiającym bezpośredni pomiar temperatury wsadu mięsnego. Służy do tego termometr z sondą, który nie jest elementem zestawu. Ze względu na swoją innowacyjną konstrukcję, szynkowar jest produktem zastrzeżonym w Europejskim Urzędzie Patentowym.

Zastosowanie

Wyprodukowany przez Biowin szynkowar stosowany jest do wyrobu szynek, boczków, mielonek i rolad. Szynkowar pozwala na przygotowanie do 1,5 kg wyrobu mięsnego jednorazowo. Doskonale sprawdzi się w każdym domu oraz małej masarni. Jego zaletą jest prostota obsługi oraz wysoka bezawaryjność, dzięki czemu szynkowar Biowin jest inwestycją na długie lata.

Zalety

Szynkowar Biowin jest łatwy w utrzymaniu w czystości. Po użyciu można myć go ciepłą wodą z płynem lub włożyć do zmywarki. Do zalet zaliczyć można także bardzo atrakcyjną cenę urządzenia. Aby przygotować doskonałej jakości mięso, warto zaopatrzyć się w inne produkty wędliniarskie Biowin, jak wędzarnia z termometrem, nakłuwacz do mięsa czy saletra potasowa.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
450 g
Wysokość:
17,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
  • 5(0)
  • 4(1)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

jadwiga (2016-03-20)

świetny produkt

solidny, łatwy w obsłudze. Spełnia moje oczekiwania, mięso jest pyszne i naturalne. Poza tym szynkowar można myć w zmywarce i nie zajmuje dużo miejsca w kuchni.

10 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry