2019-05-26 23:17
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Saletra potasowa do peklowania mięsa 20 g

Nr produktu: 5967690
  • Do peklowania wołowiny wieprzowiny i cielęciny
  • Masa netto: 20 g
Opis produktu
4,29
21,45 zł / 100 gr

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

105 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5967690

Cechy

Saletra potasowa (azotan potasu) jest zdrowsza i bardziej bezpieczna od mieszanek peklujących zawierających azotyny. Jest to bezbarwna, krystaliczna sól, która nie tylko gwarantuje przedłużenie trwałości mięsa, ale i zachowanie jego naturalnej, różowej barwy. Ponadto saletra potasowa do peklowania bardzo pozytywnie wpływa na smak mięsa. Choć peklowanie przy użyciu tej soli trwa dwa dni dłużej niż za pomocą nitrytów, jest jednak zdrowsze i bezpieczniejsze.

Zastosowanie

Saletra do mięsa stosowana jest do wieprzowiny, cielęciny oraz wołowiny. Ma silne działanie bakteriostatyczne i bakteriobójcze (zwłaszcza na jad kiełbasiany), pozwala na utrwalenie barwy peklowanego mięsa oraz zabezpiecza je przez pokrywaniem się charakterystycznym, śluzowatym nalotem. Skutecznie niszczy także przetrwalniki - bakterie, którym udaje się przetrwać obróbkę termiczną mięsa (np. gotowanie). 20 g saletry wystarcza na 10 kg mięsa.

Zalety

Saletra potasowa do peklowania mięsa to produkt renomowanej firmy Biowin. Oprócz opakowań 20 g nabyć można także zawierające 100 g saletry. Podobnie jak inne produkty wędliniarskie Biowin, np. wędzarnia z termometrem, szynkowar czy nakłuwacz do mięsa, także i saletra dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
20 g
Wysokość:
11,0 cm
Szerokość:
7,0 cm
Głębokość / Grubość:
10 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry