2018-01-23 03:27
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Nakłuwacz do mięsaArt.Nr. 5967807

  • Idealny do zmiękczania mięsa
  • Wykonany ze stali nierdzewnej oraz ABS
  • Ergonomiczny kształt
Opis produktu
25,99
25,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera podatek VAT 23%

W markecie OBI Warszawa Puławska

4 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5967807

Cechy

Praktyczny nakłuwacz do mięsa renomowanej firmy Biowin. Jego ostrza są wykonane ze stali nierdzewnej wysokiej jakości, a ergonomiczny uchwyt z materiału ABS. Dzięki tym cechom nakłuwacz umożliwia zmiękczanie masy włóknistej mięsa bez konieczności użycia dużego nakładu siły. Uchwyt ma kolor czerwony, część z ostrzami - higienicznej bieli, przez co wygląda niezwykle estetycznie.

Zastosowanie

Nakłuwacz jest przeznaczony do zmiękczania masy włóknistej mięsa oraz przyrządzania soczystych steków. Jego użycie sprawia, że mięso staje się kruche i delikatne. Pozwala to na skrócenie czasu gotowania, grillowania i smażenia nawet o połowę, ponadto pozwala na lepsze wchłanianie przypraw i marynat przez mięsa. Nakłuwacz jest przydatny w każdej kuchni, a także podczas przyrządzania potraw z grilla.

Zalety

Dzięki swojemu działaniu, wyprodukowany przez Biowin nakłuwacz zapobiega zmniejszaniu się objętości potraw w trakcie procesu pieczenia. Pozwala to na przygotowanie smacznych, doskonale doprawionych mięs różnego rodzaju. Podobnie jak inne wysokiej jakości produkty Biowin, typu wędzarnia z termometrem, szynkowar czy jelita naturalne wieprzowe, dostępny jest w OBI w bardzo przystępnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
200 g
Wysokość:
19,0 cm
Szerokość:
5,0 cm
Głębokość / Grubość:
5,0 cm

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry