2021-01-21 02:57


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Jelita naturalne wieprzowe 28 mm - 30 mm 15 m

Nr produktu: 5967708
  • Do wyrobu kiełbas
  • Produkt naturalny
Opis produktu
22,99
1,53 zł / m

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5967708

Cechy

Jelita naturalne wieprzowe o kalibracji 28-30 mm i długości całkowitej 15 m. Jest to wysokiej klasy produkt renomowanej marki Biowin, cieszącej się od lat uznaniem rynku wędliniarskiego. Jelita są konserwowane solą, idealnie nadają się do wyrobu kiełbas różnych rodzajów. Ich kaliber jest dobierany w zależności od gatunku i rodzaju kiełbasy.

Zastosowanie

Jelita naturalne wieprzowe idealnie nadają się do produkowania kiełbasy polskiej, jak również do innych gatunków, jak, "Boudin Blanc" i "Saucisse Montbeliard" z Francji, "Bratwurst' z Niemiec" czy finlandzka "Grilli". Przed użyciem należy moczyć je ok. 20 minut w wodzie o temperaturze ok. 30°C.

Zalety

Jelita naturalne to gwarancja zdrowej kiełbasy bez udziału chemii oraz jakichkolwiek składników szkodliwych dla zdrowia. Zalecana temperatura przechowywania po otwarciu opakowania to 0-14°C. Do produkcji wędlin warto zaopatrzyć się także w inne wysokiej jakości akcesoria Biowin, jak wędzarnia z termometrem, szynkowar czy nakłuwacz do mięsa. Wszystkie dostępne są w OBI w atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu
zastosowanie:Przetwarzanie
Wymiary i waga (netto):
Waga:140 g
Wysokość:18,0 cm
Szerokość:14,0 cm
Głębokość / Grubość:2,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry