2019-09-19 06:35


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Jelita naturalne wieprzowe 28 mm - 30 mm 15 m

Nr produktu: 5967708
  • Do wyrobu kiełbas
  • Produkt naturalny
Opis produktu
19,99
1,33 zł / m

Cena zawiera VAT 5%, nie zawiera kosztów przesyłki.

Pomożemy Ci kupić odpowiednią ilość:

m

Twoja ilość*:

do zapłaty:

W markecie OBI Warszawa-Puławska

8 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5967708

Cechy

Jelita naturalne wieprzowe o kalibracji 28-30 mm i długości całkowitej 15 m. Jest to wysokiej klasy produkt renomowanej marki Biowin, cieszącej się od lat uznaniem rynku wędliniarskiego. Jelita są konserwowane solą, idealnie nadają się do wyrobu kiełbas różnych rodzajów. Ich kaliber jest dobierany w zależności od gatunku i rodzaju kiełbasy.

Zastosowanie

Jelita naturalne wieprzowe idealnie nadają się do produkowania kiełbasy polskiej, jak również do innych gatunków, jak, "Boudin Blanc" i "Saucisse Montbeliard" z Francji, "Bratwurst' z Niemiec" czy finlandzka "Grilli". Przed użyciem należy moczyć je ok. 20 minut w wodzie o temperaturze ok. 30°C.

Zalety

Jelita naturalne to gwarancja zdrowej kiełbasy bez udziału chemii oraz jakichkolwiek składników szkodliwych dla zdrowia. Zalecana temperatura przechowywania po otwarciu opakowania to 0-14°C. Do produkcji wędlin warto zaopatrzyć się także w inne wysokiej jakości akcesoria Biowin, jak wędzarnia z termometrem, szynkowar czy nakłuwacz do mięsa. Wszystkie dostępne są w OBI w atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
140 g
Wysokość:
18,0 cm
Szerokość:
14,0 cm
Głębokość / Grubość:
2,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

Przy obliczaniu ilości, powierzchnia jest zaokrąglana do najbliższego pełnego opakowania.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry