2018-05-24 06:09
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Drylownica do wiśniArt.Nr. 4708236

  • Prosta w obsłudze
  • Ostrza ze stali nierdzewnej
Opis produktu
28,99
28,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 4708236

Cechy

Drylownica do wiśni firmy Biowin jest wykonana w wysokiej jakości, trwałego tworzywa sztucznego. Materiał ten posiada wszelkie atesty zezwalające na kontakt z żywnością. Ostrza drylownicy wykonane są ze stali nierdzewnej. Ponadto wyposażona jest w przyssawkę z zaciskiem, co umożliwia stabilne przymocowane jej do stołu lub innej płaskiej powierzchni. Kolejne praktyczne rozwiązanie to pojemnik na pestki z drylowanych owoców.

Zastosowanie

Drylownica Biowin jest stosowana zarówno w kuchniach domowych, jak i punktach gastronomicznych. Umożliwia łatwe pozbycie się pestek z wiśni oraz czereśni, co daje dużą oszczędność czasu (nie trzeba wyjmować ich ręcznie). Operacja taka jest niezbędna do przygotowania z tych owoców przetworów, soków, a także użycia ich jako dodatków do ciast lub sałatek owocowych.

Zalety

Drylownica marki Biowin to produkt wysokiej jakości, który daje gwarancję szybkiego i wydajnego drylowania. Jest łatwa w czyszczeniu. Dodatkowo do zestawu dołączane są dwie pary wymiennych gumek. Podobnie jak inne produkty firmy Biowin, np. nakłuwacz do mięsa, szynkowar czy cukromierz, drylownica dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
410 g
Wysokość:
29,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
16,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry