2019-07-20 09:41


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Drożdże winiarskie z pożywką i witaminą B1

Nr produktu: 5967427
 • Zestaw szlachetnych szczepów drożdży i pożywki wzbogaconej witaminą B1
 • Masa netto: 10 g
Opis produktu
9,99
49,95 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

108 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5967427

Cechy

Drożdże winiarskie z pożywką i witaminą B1 to pożywka mineralna wykorzystywana do prawidłowego rozwoju drożdży. Dzięki witaminie B1 uzyskiwana jest dodatkowa stymulacja wzrostu drożdży. Ponadto witamina ta jest silnym aktywatorem fermentacji. Opakowanie zawiera 10 g pożywki. Drożdże Biowin posiadają niezbędny atest PZH, który dopuszcza pożywkę do kontaktu z produktami spożywczymi.

Zastosowanie

Produkowane przez renomowaną firmę Biowin drożdże pochodzą ze szlachetnych szczepów. Pożywka umożliwia odpowiednie namnożenie drożdży, szybkie rozpoczęcie fermentacji oraz pełne sfermentowanie cukru zawartego w owocach. Stosowana do produkcji win o zawartości alkoholu do ok. 14%. Pożywkę należy rozpuścić w 50-100 ml wody i dodać do znajdującego się w balonie szklanym nastawu wina.

Zalety

Drożdże winiarskie to gwarancja wyprodukowania napoju alkoholowego o doskonałym smaku i walorach zapachowych. Są one niezbędne do sfermentowania udanego wina. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do przeprowadzenia procesu, polecane są także inne produkty winiarskie firmy Biowin, jak zestaw wężyków do fermentacji, a do przechowywania stworzonego wina - wysokiej jakości butelki na wino.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
40 g
Wysokość:
16,0 cm
Szerokość:
10,0 cm
Głębokość / Grubość:
5 mm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (3)

 4.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(2)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
4

Adam (2017-10-29)

Drożdże jak drożdże

Przygotowanie w 20 minut to zdaje się tylko matki drożdżowej, a nie produktu gotowego do użycia w nastawie. Nie są to drożdże aktywne, muszą się więc najpierw namnożyć, a to trwa 2-3 dni. Jeśli ktoś chce w 20 minut mieć drożdże gotowe do użycia w nastawie, to trzeba szukać drożdży aktywnych (suszonych).
Poza tym drożdże jak drożdże, ważne żeby nie leżały za długo w markecie. Dobrze, że w pożywce jest wit. B1, znacznie poprawia do pracę drożdży.

0 lub

5

Lidzia (2016-09-24)

Niezły pracuś

Doskonale. Dzięki drożdżom i pożywce winko będzie przepyszne. Zestaw bardzo dobrze się spisuje.

1 lub

4

hippo (2015-12-04)

Aż miło - nie mogę się już doczekać

Drożdże przygotowałem według zaleceń na opakowaniu w 20 min .Winko pyka aż miło.Polecam.

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry