2021-01-27 11:55


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Drożdże winiarskie z pożywką i witaminą B1

Nr produktu: 5967427
  • Zestaw szlachetnych szczepów drożdży i pożywki wzbogaconej witaminą B1
  • Masa netto: 10 g
Opis produktu
9,99
49,95 zł / 100 ml

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

26 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 5967427

Cechy

Drożdże winiarskie z pożywką i witaminą B1 to pożywka mineralna wykorzystywana do prawidłowego rozwoju drożdży. Dzięki witaminie B1 uzyskiwana jest dodatkowa stymulacja wzrostu drożdży. Ponadto witamina ta jest silnym aktywatorem fermentacji. Opakowanie zawiera 10 g pożywki. Drożdże Biowin posiadają niezbędny atest PZH, który dopuszcza pożywkę do kontaktu z produktami spożywczymi.

Zastosowanie

Produkowane przez renomowaną firmę Biowin drożdże pochodzą ze szlachetnych szczepów. Pożywka umożliwia odpowiednie namnożenie drożdży, szybkie rozpoczęcie fermentacji oraz pełne sfermentowanie cukru zawartego w owocach. Stosowana do produkcji win o zawartości alkoholu do ok. 14%. Pożywkę należy rozpuścić w 50-100 ml wody i dodać do znajdującego się w balonie szklanym nastawu wina.

Zalety

Drożdże winiarskie to gwarancja wyprodukowania napoju alkoholowego o doskonałym smaku i walorach zapachowych. Są one niezbędne do sfermentowania udanego wina. W celu zapewnienia jak najlepszych warunków do przeprowadzenia procesu, polecane są także inne produkty winiarskie firmy Biowin, jak zestaw wężyków do fermentacji, a do przechowywania stworzonego wina - wysokiej jakości butelki na wino.

Dane produktu

Atrybuty produktu
zastosowanie:Przetwarzanie
Wymiary i waga (netto):
Waga:40 g
Wysokość:16,0 cm
Szerokość:10,0 cm
Głębokość / Grubość:5 mm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry