2021-04-14 19:04


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Butelka na wino zielona 750 ml 8 sztuk

Nr produktu: 3924578

  • Przeznaczona głównie do win
  • Pojemność: 750 ml
  • Opakowanie: 8 sztuk
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

17,99
2,25 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

5 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3924578

Cechy

Butelka na wino jest wykonana ze szkła posiadającego wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Charakteryzuje się znaczną wklęsłością dna. Ma to zastosowanie przy dekantacji (zlewaniu) - osad, w wyniku zawirowań wina w butelce, pozostaje przy dnie. Pojemność butelki do wina to 750 ml, a wewnętrzna średnica szyjki wynosi 18,4 cm.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, butelka do wina stosowana jest do przechowywana różnego rodzaju win. Może być to dowolne wino domowe, przelewane prosto z balonu szklanego. Ponadto butelki do wina doskonale sprawdzają się również na przechowywanie soków domowej produkcji. Zamykane są za pomocą korków stożkowych lub walcowych, np. F18609, jednak w takim przypadku potrzebna będzie korkownica. Przed zakorkowaniem butelek korki należy wrzucić na minutę do wrzącej wody, dzięki czemu staną się bardziej plastyczne

Zalety

Produkowane przez Biowin butelki do wina sprzedawane są w zgrzewkach liczących 8 sztuk. Należy pamiętać, aby po zakorkowaniu trzymać je w pozycji leżącej. Dzięki temu wino ciągle zwilża korek, co zachowuje prawidłową wymianę gazową i zapewnia odpowiednią szczelność butelki. Do przygotowania napoju jak najlepszej jakości polecane są drożdże winiarskie marki Biowin.

Dane produktu

Atrybuty produktu
zastosowanie:przechowywanie
Wymiary i waga (netto):
Waga:3,24 kg
Wysokość:30,0 cm
Szerokość:7,0 cm
Głębokość / Grubość:7,0 cm

Dostawa

Firma spedycyjna
Paczka (kurier)

Dostawa będzie realizowaną firmą kurierską. Koszty wysyłki różnią się w zależności od wagi oraz wymiarów wszystkich produktów w koszyku. W dniu dostawy otrzymasz SMS z informacją o planowanej godzinie doręczenia.
Zamów i odbierz

Zarezerwuj i odbierz w swoim markecie

Możesz też bezpłatnie zarezerwować produkty online. Będą gotowe do odbioru w wybranym przez Ciebie markecie OBI nawet w ciągu 4 godzin od złożenia zamówienia lub najpóźniej następnego dnia roboczego.

"Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?"
Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta pod adresem:

Tel: 800 624 624
Formularz kontaktowy

Czy masz jakieś pytania dotyczące dostawy?

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry