2019-07-23 09:13


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Butelka na wino zielona 750 ml 8 sztuk

Nr produktu: 3924578
 • Przeznaczona głównie do win
 • Pojemność: 750 ml
 • Opakowanie: 8 sztuk
Opis produktu

Kolor:

Warianty:

19,99
2,50 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

10 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 3924578

Cechy

Butelka na wino jest wykonana ze szkła posiadającego wszelkie atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Charakteryzuje się znaczną wklęsłością dna. Ma to zastosowanie przy dekantacji (zlewaniu) - osad, w wyniku zawirowań wina w butelce, pozostaje przy dnie. Pojemność butelki do wina to 750 ml, a wewnętrzna średnica szyjki wynosi 18,4 cm.

Zastosowanie

Zgodnie ze swoją nazwą, butelka do wina stosowana jest do przechowywana różnego rodzaju win. Może być to dowolne wino domowe, przelewane prosto z balonu szklanego. Ponadto butelki do wina doskonale sprawdzają się również na przechowywanie soków domowej produkcji. Zamykane są za pomocą korków stożkowych lub walcowych, np. F18609, jednak w takim przypadku potrzebna będzie korkownica. Przed zakorkowaniem butelek korki należy wrzucić na minutę do wrzącej wody, dzięki czemu staną się bardziej plastyczne

Zalety

Produkowane przez Biowin butelki do wina sprzedawane są w zgrzewkach liczących 8 sztuk. Należy pamiętać, aby po zakorkowaniu trzymać je w pozycji leżącej. Dzięki temu wino ciągle zwilża korek, co zachowuje prawidłową wymianę gazową i zapewnia odpowiednią szczelność butelki. Do przygotowania napoju jak najlepszej jakości polecane są drożdże winiarskie marki Biowin.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przechowywanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,24 kg
Wysokość:
30,0 cm
Szerokość:
7,0 cm
Głębokość / Grubość:
7,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 4 z 5
 • 5(0)
 • 4(1)
 • 3(0)
 • 2(0)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

4

Kacper (2016-03-14)

butelki

Bardzo dobre jakościowo są te butelki i na wino i na sok. Dobrze, że również można kupić w OBI te butelki.

3 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry