2019-06-19 15:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Balon w koszu wiklinowym 10 l

Nr produktu: 6093314
  • Do fermentacji win, piw, miodów pitnych i nalewek
  • Szklany wąskootworowy
  • Pojemność: 10 l
Opis produktu
57,99
57,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

mniej niż 3 produkty dostępne

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6093314

Cechy

Balon wąskootworowy w koszu wiklinowym. Wykonany z wysokiej jakości szkła sodowego, posiadającego atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Balon cechuje wysoka szczelność. Daje możliwość obserwowania procesów fermentacji. Polecane jest prowadzenie pierwszej fermentacji w miazdze w pojemniku fermentacyjnym, a następnie - po zlaniu i odciśnięciu owoców - w szklanym balonie.

Zastosowanie

Baniak na wino produkcji Biowin stosowany jest do fermentacji win, piw, nalewek, a także miodów pitnych. Do prawidłowego wykorzystania niezbędny jest odpowiednio dopasowany korek - w trakcie procesu fermentacji powinien być to korek z otworem na rurkę fermentacyjną szklaną lub plastikową. Do zamknięcia balonu używany jest korek z korka lub gumy, można również posłużyć się kapturem.

Zalety

Baniak do wina znajduje się w koszu wiklinowym, dzięki czemu wygląda bardzo efektownie. Polecany szczególnie osobom ceniącym to, co naturalne i klasyczne. W przypadku win przydatne będą drożdże winiarskie tej samej firmy, a do zlewania przygotowanego napoju potrzebna będzie butelka na wino. Osobom przygotowującym nalewki z owoców polecana jest drylownica do wiśni tego samego producenta. Balon szklany Biowin jest dostępny w OBI w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,30 kg
Wysokość:
46,0 cm
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
30,0 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry