2019-01-22 13:42
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Biowin Balon w koszu wiklinowym 10 l

Nr produktu: 6093314
  • Do fermentacji win, piw, miodów pitnych i nalewek
  • Szklany wąskootworowy
  • Pojemność: 10 l
Opis produktu
 

Cena zawiera VAT 23%

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 6093314

Cechy

Balon wąskootworowy w koszu wiklinowym. Wykonany z wysokiej jakości szkła sodowego, posiadającego atesty zezwalające na kontakt z produktami spożywczymi zawierającymi alkohol. Balon cechuje wysoka szczelność. Daje możliwość obserwowania procesów fermentacji. Polecane jest prowadzenie pierwszej fermentacji w miazdze w pojemniku fermentacyjnym, a następnie - po zlaniu i odciśnięciu owoców - w szklanym balonie.

Zastosowanie

Baniak na wino produkcji Biowin stosowany jest do fermentacji win, piw, nalewek, a także miodów pitnych. Do prawidłowego wykorzystania niezbędny jest odpowiednio dopasowany korek - w trakcie procesu fermentacji powinien być to korek z otworem na rurkę fermentacyjną szklaną lub plastikową. Do zamknięcia balonu używany jest korek z korka lub gumy, można również posłużyć się kapturem.

Zalety

Baniak do wina znajduje się w koszu wiklinowym, dzięki czemu wygląda bardzo efektownie. Polecany szczególnie osobom ceniącym to, co naturalne i klasyczne. W przypadku win przydatne będą drożdże winiarskie tej samej firmy, a do zlewania przygotowanego napoju potrzebna będzie butelka na wino. Osobom przygotowującym nalewki z owoców polecana jest drylownica do wiśni tego samego producenta. Balon szklany Biowin jest dostępny w OBI w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

zastosowanie:
przetwarzanie

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,30 kg
Wysokość:
46,0 cm
Szerokość:
30,0 cm
Głębokość / Grubość:
30,0 cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry