OBI Pokrywa do basenu Frame śr. 366cm
Nr produktu: 5711296Opis produktu
Nr produktu: 5711296
Stabilne nakrycie basenowe z PCW pasuje do basenów na stelażu stalowym o średnicy 366 cm. Otwory odpływowe zapobiegają zbieraniu się wody na plandece. Osłona jest wykonana ze stabilnej folii PE i jest mocowana za pomocą ściąganego sznurka.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124677834,6941607354582
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Kształt: | Okrągły |
| Średnica zewnętrzna: | 366 cm |
| Materiał: | PVC |
| Kolor pokrywy basenu: | Czarny |
| Rodzaj montażu: | Ze sznurkiem napinającym i napinaczem |
| Grubość materiału: | 2,0 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,55 kg |
| Wysokość: | 1 mm |
| Szerokość: | 3,66 m |
| Głębokość / Grubość:: | 3,66 m |












