Philips Plafon LED VALEN z pilotem 16W 2200-6500K 2000lm śr. 29 cm biały
Nr produktu: 7382088Opis produktu
Nr produktu: 7382088
Philips Plafon LED VALEN z pilotem 16W 2200-6500K 2000lm śr. 29 cm biały
Nowoczesna i funkcjonalna, zdalnie sterowana lampa sufitowa VALEN to wszechstronne rozwiązanie oświetleniowe, które dostosowuje się do indywidualnych potrzeb użytkowników.
Pilot zdalnego sterowania w zestawie
Kameralne spotkanie w romantycznej atmosferze czy wytężona praca, każda z tych aktywności wymaga odpowiedniego oświetlenia. Za pomocą dołączonego pilota z łatwością wybierzesz jasność oraz barwę światła idealnie dopasowaną do atmosfery chwili oraz charakteru pomieszczenia.

Regulacja jasności i barwy światła
Plafon posiada funkcję ściemniania i rozjaśniania oraz regulacji barwy od bardzo ciepłej, romantycznej bieli 2200K przez zbliżoną do naturalnego światła dziennego neutralną białą barwę 4000K, aż po zimne światło precyzyjnie oddające kształty i idealne do aktywności wymagających zwiększonej koncentracji.
Estetyka i funkcjonalność zamknięta w prostym designie
Seria VALEN bez trudu wpasuje się we wszelkie aranżacje pomieszczeń, dzięki uniwersalnej kolorystyce oraz prostym formom. Ponadczasowy design łączy się z funkcjonalnością oraz wydajnością energetyczną. Źródło światła o mocy 16W emituje strumień świetlny na poziomie max. 2000 lumenów.
Zapoznaj się z bogatą ofertą oświetlenia w technologii LED na OBI.pl klikając tutaj
Dane wytwórcy
Signify Poland Sp. z o.o.
Kossaka 150
64-920 Piła
gpsr@signify.com
8721103060747
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Regulowana barwa światła |
| Strumień świetlny w lumenach: | 2 000 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Maks. moc żarówki: | 16 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 700 g |
| Wysokość: | 32,4 cm |
| Szerokość: | 31,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 51,8 cm |




