Goldlux Plafon LED KERN z pilotem 100W 3000-6000K 11200lm śr. 100cm złoty
Nr produktu: 7356678Opis produktu
Nr produktu: 7356678
Goldlux Plafon LED KERN z pilotem 100W 3000-6000K 11200lm śr. 100cm złoty
Funkcjonalne i estetyczne oświetlenie do wnętrz
Nowoczesny plafon LED KERN o średnicy aż 100 cm to doskonałe rozwiązanie dla przestronnych wnętrz, w których liczy się funkcjonalność. Efektowna złota obudowa i płaski profil idealnie wpasowują się w aranżacje w stylu nowoczesnym, loftowym czy industrialnym, wprowadzając nutę glamour.
Zdalne sterowanie i regulacja parametrów dla Twojej wygody
Plafon wyposażony jest w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia płynną regulację barwy światła (od ciepłej 3000K, przez neutralną biel 4000K, po zimną 6000K, oraz ściemnianie. Wszystkie te funkcje, łącznie z zapamiętywaniem ostatnich ustawień, gwarantują pełną kontrolę i komfortowe dopasowanie oświetlenia do każdej aktywności i nastroju.

Energooszczędna technologia LED
Duża średnica oraz jasność do 11200 lumenów zapewni równomierne oświetlenie nawet dużej przestrzeni. Plafon wykonany w technologii LED z mlecznym kloszem gwarantuje wysoką energooszczędność i komfortowe, nieoślepiające światło.
Zapoznaj się z bogatą ofertą oświetlenia w technologii LED na OBI.pl klikając tutaj
Dane wytwórcy
Sanico Electronics PolskaSp. z o.o.
Okólna 45
05-270 Marki
sanico@sanico.com.pl
5901508331946
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Regulowana barwa światła |
| Strumień świetlny w lumenach: | 11 000 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
| Maks. moc żarówki: | 100 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 5,6 kg |
| Wysokość: | 8,0 cm |
| Szerokość: | 100,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 100,0 cm |








