Goldlux Plafon LED GRAŻYNA z pilotem 48W 3000-6000K 5300lm IP44 śr. 41cm
Nr produktu: 7356611Opis produktu
Nr produktu: 7356611
Goldlux Plafon LED GRAŻYNA z pilotem 48W 3000-6000K 5300lm IP44 śr. 41cm
Plafon LED o bardzo wysokiej skuteczności świecenia oraz niskim zużyciu energii. Sprawdzi się doskonale w niemal każdym pomieszczeniu, dzięki uniwersalnemu, estetycznemu designowi. Lampa sufitowa o średnicy 41 cm będzie ciekawym elementem wyposażenia przedpokoju, sypialni, garderoby, jadalni lub pokoju dziennego, a także pomieszczeń w przestrzeniach komercyjnych czy biurowych.
Do plafonu dołączony jest pilot, za pomocą którego można płynnie zmienić barwę świecenia od ciepłej białej przez neutralną, po zimno białą (3000K-4000K-6000K) oraz wybrać jasność - plafon z możliwością ściemniania.
Mleczny klosz wspaniale rozprasza światło, dzięki czemu lampa świeci równomiernie na całej powierzchni, nie występuje efekt świecenia punktowego, czy zaciemnionego miejsca z jednej strony, jak w przypadku tradycyjnych plafonów z wkręcaną żarówką, nie powodując tym samym efektu olśnienia.

Szczególnie łatwa do montażu, lekka oprawa wykonana z tworzywa sztucznego może być instalowana na niemal wszystkich powierzchniach. W zestawie znajduje się uchwyt do pilota. Baterie nie są dołączone - pilot wymaga dwóch baterii typu AAA.
Wybór barwy światła pilotem:
Biała ciepła - 3000K - 2650lm - 24W
Neutralna - 4000K - 5300lm - 48W
Biała zimna - 6000K - 2650lm - 24W
Zapoznaj się z bogatą ofertą oświetlenia w technologii LED na OBI.pl klikając tutaj
Dane wytwórcy
Sanico Electronics PolskaSp. z o.o.
Okólna 45
05-270 Marki
sanico@sanico.com.pl
5901508331878
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Barwa światła: | Regulowana barwa światła |
| Strumień świetlny w lumenach: | 5 300 lm |
| Stopień ochrony IP: | IP44 |
| Maks. moc żarówki: | 48 W |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,80 kg |
| Wysokość: | 7,0 cm |
| Szerokość: | 41,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 41,0 cm |








