2021-01-26 03:43


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Wagner Pistolet malarski W450

Nr produktu: 6548184
  • Regulacja szerokości strumienia
  • Zapewnia doskonałe pokrycie
Opis produktu
439,00
439,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%

Zamów z dostawą

na wyczerpaniu

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

Zamów i odbierz w swoim markecie 

za 4 godziny w markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

Rezerwacja nie jest możliwa

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 6548184

Wagner Pistolet malarski W450
Pistolet malarski przeznaczony do malowania farbami ściennymi: emulsyjnymi i akrylowymi. Zastosowana technologia HVLP umożliwia pracę z ciśnieniem roboczym 1 bar, zapewniając perfekcyjne krycie i precyzję malowania niezależnie od materiału, którym malujesz. Opatentowana dysza I-Spray pozwala na uzyskanie perfekcyjnie pomalowanej powierzchni w krótkim czasie (w porównaniu do pędzla i wałka malarskiego). Regulacja szerokości strumienia oraz ilości podawanego materiału, pozwala na zmniejszenie zużycia farby (w porównaniu do pędzla i wałka malarskiego). System Click&Paint umożliwia łatwa wymianę głowicy, dzięki czemu po dokupieniu odpowiednich akcesoriów w łatwy sposób pomalujesz kaloryfery, drobne elementy, a nawet samochód. Po zakupie dodatkowej głowicy pistolet ten może służyć również do malowania drewna i metalu. W450 jako jedyny produkt w gamie pistoletów do malowania ścian i sufitów pracuje w systemie oddzielnej turbiny. Malowanie samym pistoletem daje łatwość manewrowania, a oddzielna turbina zmniejsza obciążenie ręki, zwiększając komfort użytkowania. Niskie ciśnienie robocze pozwala na użytkowanie produktu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Pistolet do natrysku farby
Obszar zastosowania:Do malowania ścian i sufitów
Wymiary i waga (netto):
Waga:2,85 kg
Wysokość:28,0 cm
Szerokość:42,0 cm
Głębokość / Grubość:19,0 cm

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry