Einhell Pistolet do malowania TC-SY 18/60 Li-Solo
Nr produktu: 7225337Opis produktu
Nr produktu: 7225337
Einhell Pistolet do malowania TC-SY 18/60 Li-Solo
Pistolet do malowania renomowanego producenta Einhell zasilany akumulatorem o napięciu 18V. Przeznaczony do natryskiwania farb, detergentów i środków impregnujących. Urządzenie wyposażone jest w regulowaną nasadkę powietrzną dla strumieni pionowych, poziomych i okrągłych oraz w zdejmowaną głowicę natryskową. Ergonomiczna konstrukcja zapewnia pewny chwyt i wysoki komfort pracy. Dodatkowo, urządzenie posiada uchwyt, ułatwiający jego przechowywanie.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Dane techniczne:
Napięcie akumulatora: 18V (bez akumulatora w zestawie)
Przepływ [ml/min]: 650
Pojemność zbiornika [l]: 0,8
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825656343
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wzrost ciśnienia: | Akumulator |
| Rodzaj opakowania: | Karton |
| Rodzaj użytkowania: | Rozpylanie |
| Zawartość napełnienia: | 0,8 l |
| Materiał pojemnika: | Tworzywo sztuczne |
| Zakres: | Wnętrza/Strefy mieszkalne |
| Kontrola poziomu napełnienia: | Z kontrolą poziomu napełnienia |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał rury natryskowej: | Mosiądz |
| Uchwyt do przenoszenia: | Bez uchwytu do przenoszenia |
| Regulowana dysza: | Regulowana dysza |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,92 kg |
| Wysokość: | 29,4 cm |
| Szerokość: | 33,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 12,1 cm |
























