Piła ręczna 450 mm
Nr produktu: 1382514Opis produktu
Nr produktu: 1382514
Piła ręczna posiada brzeszczot o długości 450 mm i grubości 0,7 mm z 3 zębami na 1 cm długości.
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Zastosowanie: | Drewno |
| Z trzonkiem teleskopowym: | Bez teleskopu |
| Typ produktu Piły: | Pozostałe |
| Napęd: | Ręczny |
| Wykonanie uchwytu: | Zamknięty |
| Brzeszczot: | Jednostronny |
| Blokada: | Bez blokady |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 200 g |
| Wysokość: | 12,6 cm |
| Szerokość: | 51,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 2,4 cm |








