2018-05-27 19:36
Mój Market
Warszawa Puławska
ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Piła płatnica do drewna 350 mmArt.Nr. 3418597

  • Długość: 350 mm
  • 5 zębów na cm długości
  • Grubość brzeszczotu: 0,9 mm
Opis produktu

Warianty:

44,99
44,99 zł / szt.

Für Online Bestellungen sind nur Mengen in 1er Schritten verfügbar.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa Puławska

9 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 3418597

Cechy

Piła płatnica wyprodukowana przez renomowaną firmę LUX TOOLS posiada ergonomiczną rękojeść, wykonaną z wytrzymałego, dwukomponentowego tworzywa sztucznego. Jej najważniejsza część, czyli brzeszczot, ma grubość 0,9 mm i ostre, wygięte zęby z hartowanymi końcówkami. Na 1 cm długości przypada 5 zębów. Na końcu brzeszczotu znajduje się otwór, który ułatwia magazynowanie piły.

Zastosowanie

Piła ręczna płatnica stosowana jest do szybkiego, zgrubnego cięcia drewna, np. desek, materiałów drewnopochodnych (typu sklejki, płyty wiórowe), a nawet paneli. Piła płatnica pozwala również ciąć elementy z tworzyw sztucznych, płyty laminowane czy też gipsowe. Zęby brzeszczotu płatnicy są naprzemiennie rozchylone, dzięki czemu skrawane wióry mogą być szybko wyrzucone na zewnątrz.

Zalety

Istnieją różne rodzaje pił do drewna, a piła płatnica to jeden z najbardziej uniwersalnych. Ma zastosowanie zarówno w tartaku, firmie produkującej meble czy zajmującej się usługami remontowymi i budowlanym, jak również w domowym warsztacie. Ponieważ piła wyposażona jest w osłonę ostrza, pracę z nią cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:
piły
typ:
piły płatnice
zastosowanie:
drewno

Wymiary i waga (netto):

Waga:
373 g
Wysokość:
14,0 cm
Szerokość:
44,5 cm
Głębokość / Grubość:
11,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry