2020-04-02 12:06


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Piła płatnica do drewna 350 mm

Nr produktu: 3418597
  • Długość: 350 mm
  • 5 zębów na cm długości
  • Grubość brzeszczotu: 0,9 mm
Opis produktu

Warianty:

29,99
29,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 3418597

Cechy

Piła płatnica wyprodukowana przez renomowaną firmę LUX TOOLS posiada ergonomiczną rękojeść, wykonaną z wytrzymałego, dwukomponentowego tworzywa sztucznego. Jej najważniejsza część, czyli brzeszczot, ma grubość 0,9 mm i ostre, wygięte zęby z hartowanymi końcówkami. Na 1 cm długości przypada 5 zębów. Na końcu brzeszczotu znajduje się otwór, który ułatwia magazynowanie piły.

Zastosowanie

Piła ręczna płatnica stosowana jest do szybkiego, zgrubnego cięcia drewna, np. desek, materiałów drewnopochodnych (typu sklejki, płyty wiórowe), a nawet paneli. Piła płatnica pozwala również ciąć elementy z tworzyw sztucznych, płyty laminowane czy też gipsowe. Zęby brzeszczotu płatnicy są naprzemiennie rozchylone, dzięki czemu skrawane wióry mogą być szybko wyrzucone na zewnątrz.

Zalety

Istnieją różne rodzaje pił do drewna, a piła płatnica to jeden z najbardziej uniwersalnych. Ma zastosowanie zarówno w tartaku, firmie produkującej meble czy zajmującej się usługami remontowymi i budowlanym, jak również w domowym warsztacie. Ponieważ piła wyposażona jest w osłonę ostrza, pracę z nią cechuje wysoki poziom bezpieczeństwa. Dostępna jest w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

Dane produktu

Atrybuty produktu

rodzaj:piły
Typ:piły płatnice
Zastosowanie:Drewno

Wymiary i waga (netto):

Waga:373g
Wysokość:14,0cm
Szerokość:44,5cm
Głębokość / Grubość:11,5cm

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry