2019-09-21 11:17


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

LUX Piła do cięcia pod kątem 550 mm

Nr produktu: 1384247
 • Długość: 550 mm
 • Kąt cięcia ustawiany w zakresie od 15 st. do 90 st.
Opis produktu
99,99
99,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Polecamy także

Opis produktu

Nr produktu: 1384247

Piła kątowa 550 mm do cięcia profili drewnianych, LUX-TOOLS.
Stół piły wyposażony jest w skalą kątową do ustawiania brzeszczotu. Kąt cięcia może być ustawiany w zakresie od 15 st. do 90 st.
Regulacja głębokości cięcia ustawiana jest przy pomocy pokrętła. Cztery prowadnice pionowe zapewniają dokładne i pewne prowadzenie brzeszczotu. Wygodna rękojeść z tworzywa sztucznego zapewnia komfort użytkowania.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
piły
typ:
pozostałe
zastosowanie:
uniwersalne

Wymiary i waga (netto):

Waga:
3,43 kg
Wysokość:
23,0 cm
Szerokość:
66,0 cm
Głębokość / Grubość:
10,5 cm

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 2.5 z 5
 • 5(0)
 • 4(0)
 • 3(1)
 • 2(1)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
3

BALART (2019-09-02)

Nieco rozczarowany

Co mi się podoba: Cena, łatwy montaż

Co mi się nie podoba: Nieprecyzyjne ustawienia cięcia 45 stopni (lewa strona). Nietrzymanie pionu przy grubszej listwie.

Kupiłem gdyż potrzebowałem czegoś taniego do wykonania kilku prac stolarskich (na własne potrzeby). Niestety dokładność cięcia pozostawia wiele do życzenia. Cięcie pod kątem 45 stopni wcale nie daje 45 stopni. Na desce 15x70 mm, dwa cięcia (na szerokości 70 mm) pod kątem 45 stopni dało odchyłki po 1,5 mm!!!. Ucięte części złożone razem powinny dać 90 stopni, ale niestety jak się okazało nie jest to możliwe. Rozumiem że nie jest to model z górnej półki, ale to stanowczo zbyt duża niedokładność. Ponadto w moim egzemplarzu nie jest możliwe dokładne ustawienie lewego kąta 45 stopni (znacznik wskazuje 46 stopni). Może należało dołożyć do droższego modelu (199,-zł), chociaż kierowanie się ceną może być złudne.

0 lub

2

HB (2019-08-03)

Cięcie pod kątem tylko niskich listew

Co mi się podoba: Idea prowadzenia piły

Co mi się nie podoba: cięcie ucieka przy wysokich listwach

Cięcie listew przypodłogowych na płasko pod kątem działa poprawnie.<br/>Niestety przy cięciu dziesięcio centymetrowych stojących listew pod kątem 45 stopni, cięcie ucieka do nawet 3 mm w pionie.<br/>Tak wysokie listwy wymagają poprawnego zblokowania aby trzymały pion, niestety dokręcany docisk słabo się sprawdza, do tego dość niskie pióro pionowe sprawia, że wysoka listwa się hybocze, utrzymać poprawny pion i kąty to już wyzwanie.<br/>Do niskich listew jest ok ale do wysokich lepiej sprawdzi się wysoka skrzynka uciosowa

0 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry