2019-09-23 01:09


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pilarka elektryczna na drążku teleskopowym 710 W

Nr produktu: 5705082
  • Pilarka elektryczna o mocy 710 W
  • Na wysięgniku
  • 230 cm
Opis produktu
389,00
389,00 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

ograniczona dostępność, dowiedz się więcej w markecie

Opis produktu

Nr produktu: 5705082

Cechy

Pilarka elektryczna na drążku teleskopowym jest wyposażona w 20-centymetrową prowadnicę renomowanej marki Oregon. Prowadnica ta umożliwia łatwą i wygodną regulację kąta cięcia. Posiada także rączkę o regulowanej długości-maksymalna to 230 cm. Piła na wysięgniku jest zasilana sieciowo. Jej moc wynosi 710 W. Konstrukcja wysięgnika zapewnia dużą wytrzymałość przy niskiej wadze.

Zastosowanie

Pilarka na wysięgniku ma zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. We wnętrzach może posłużyć przy pracach remontowo-renowacyjnych. Na zewnątrz piła na łańcuchu pozwala na wygodne przycinanie gałęzi oraz wysoko umieszczonych elementów drewnianych. W przypadku używania jej w dużej odległości od źródła zasilania, aby można było swobodnie operować urządzeniem, niezbędny jest przedłużacz.

Zalety

Pilarka elektryczna na wysięgniku jest urządzeniem bardzo poręcznym, o konstrukcji pomyślanej w taki sposób, aby z urządzenia można było łatwo korzystać także przy maksymalnie wysuniętej rączce. Ostrze skutecznie poradzi sobie nawet z twardymi konarami, belkami i innymi rodzajami drewna sztucznego lub naturalnego. Dodatkową zaletą jest przystępna cena tego wysokiej jakości, praktycznego narzędzia.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry