2020-12-04 19:23


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pilarka elektryczna na drążku teleskopowym 710 W

Nr produktu: 5705082

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Łódź ul. Brzezińska

niedostępny

Pilarki ukosowe

Opis produktu

Nr produktu: 5705082

Cechy

Pilarka elektryczna na drążku teleskopowym jest wyposażona w 20-centymetrową prowadnicę renomowanej marki Oregon. Prowadnica ta umożliwia łatwą i wygodną regulację kąta cięcia. Posiada także rączkę o regulowanej długości-maksymalna to 230 cm. Piła na wysięgniku jest zasilana sieciowo. Jej moc wynosi 710 W. Konstrukcja wysięgnika zapewnia dużą wytrzymałość przy niskiej wadze.

Zastosowanie

Pilarka na wysięgniku ma zastosowanie zarówno we wnętrzach, jak i na zewnątrz budynków. We wnętrzach może posłużyć przy pracach remontowo-renowacyjnych. Na zewnątrz piła na łańcuchu pozwala na wygodne przycinanie gałęzi oraz wysoko umieszczonych elementów drewnianych. W przypadku używania jej w dużej odległości od źródła zasilania, aby można było swobodnie operować urządzeniem, niezbędny jest przedłużacz.

Zalety

Pilarka elektryczna na wysięgniku jest urządzeniem bardzo poręcznym, o konstrukcji pomyślanej w taki sposób, aby z urządzenia można było łatwo korzystać także przy maksymalnie wysuniętej rączce. Ostrze skutecznie poradzi sobie nawet z twardymi konarami, belkami i innymi rodzajami drewna sztucznego lub naturalnego. Dodatkową zaletą jest przystępna cena tego wysokiej jakości, praktycznego narzędzia.

Inni Klienci kupili również

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry