Metabo Piła ukosowa KGS 254 M 1800W 254 mm
Nr produktu: 6440747Opis produktu
Nr produktu: 6440747
Piła ukosowa KGS 254 M o mocy 1800 W marki Metabo.
Model KGS 254 M to urządzenie przeznaczone jest do każdego rodzaju pracy remontowo-budowlanych, dzięki masywnej konstrukcji z aluminiowego odlewu ciśnieniowego.
Funkcja posuwu ułatwia pracę z szerokimi elementami. Piłę wyposażono w bezstopniowo regulowane poszerzenia stołu.
Ogranicznik głębokości cięcia umożliwia wykonywanie rowków. Światło robocze LED oświetla obszar cięcia.
Zastosowane punkty zapadkowe zapewniają ustawienie właściwych kątów, które są najczęściej używane podczas pracy. Dodatkowo zamontowany laser wskazuje dokładną linię cięcia.
Bezpieczeństwo podczas piłowania zapewniają wysokie, przesuwane bocznie ograniczniki oraz zaciski do bezpiecznego mocowania obrabianego elementu od góry lub od przodu.
W zestawie: ukośnica, piła tarczowa z węglików spiekanych (48 zębów), 2 zintegrowane poszerzenia stołu, ogranicznik długości, zacisk do mocowania obrabianego elementu, klucz do wymiany piły tarczowej, worek na wióry.
Specyfikacja techniczna:
- moc znamionowa S1 100%: 1450 W
- moc znamionowa S6 20%: 1800 W
- powierzchnia stołu: 340 x 775 mm
- max. szerokość cięcia przy 45°: 47 mm
- max. szerokość cięcia przy 90°: 90 mm
- max. wysokość cięcia przy 45°: 205 mm
- max. wysokość cięcia przy 90°: 305 mm
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4.500/min
- regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo: 50 / 50°
- pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo: 47 / 2°
- prędkość obrotowa na biegu jałowym: 4500 /min
- prędkość obrotowa pod obciążeniem: 3200 /min
- prędkość cięcia: 60 m/s
- długość przewodu zasilającego: 2 m
Dane wytwórcy
KOKI POLAND Sp.z o.o.
Gdyńska 28
73-110 Stargard Szczeciński
PL-Metabo@koki.eu
4061792218192,4007430247360
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Moc: | 1 800 W |
| Średnica tarczy Ø: | 254 mm |
| Maks. Przeciętna głebokośc: | 92 mm |
| Moc: | 230 |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4 500 /min |
| Rodzaj: | Dwuchwytowa pilarka do cięć poprzecznych |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 47 mm |
| Max ścięcie ukośne: | -45°/45° |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 16,3 kg |
| Wysokość: | 79,0 cm |
| Szerokość: | 51,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 51,5 cm |


























