Metabo Piła ukosowa KGS 216 + 2 tarcze zębate 1200W 216 mm
Nr produktu: 6441752Opis produktu
Nr produktu: 6441752
Metabo Piła ukosowa 1200W
Piła tarczowa z węglików spiekanych 216 mm KGS 216 M SET marki Metabo. Urządzenie bardzo lekkie i kompaktowe do pracy, z możliwością transportu w jednej ręce. Konstrukcja wykonana z aluminiowego odlewu ciśnieniowego pozwala na stosowanie jej do najcięższych zadań. Zintegrowane gniazdko ssące umożliwia efektywne odsysanie wiór podczas cięcia i zachowanie ciągłości pracy. Ustawienie kątów używanych podczas pracy w sposób szybki oraz precyzyjny zapewniają punkty zapadkowe.
Łatwe i komfortowe cięcie
Zamontowane w urządzeniu światło robocze LED zwiększa widoczność obszaru cięcia (zasilanie sieciowe, nie wymaga baterii). Zastosowany ogranicznik głębokości umożliwia wykonywanie rowków. Bezpieczeństwo podczas pracy zapewniają wysokie, przesuwane bocznie ograniczniki do bezpiecznego piłowania. Wymiana piły tarczowej jest bardzo prosta dzięki blokadzie wrzeciona, bez konieczności demontowania osłony.
Specyfikacja techniczna:
Moc znamionowa S1 100% [W]: 1200
Moc znamionowa S6 20% [W]: 1500
Maks. szerokość cięcia 90°/45° [mm]: 305 / 215 mm
Maksymalna głębokość cięcia 90°/45° [mm]: 70/40
Grubość cięcia 90°/90° [mm]: 305 x 70
Grubość cięcia 45°/45° [mm]:215 x 40
Regulacja stołu obrotowego w lewo/prawo: 50/50°
Pochylenie piły tarczowej w lewo/prawo:47/2°
Powierzchnia odkładcza [mm]: 345 x 730
Prędkość obrotowa na biegu jałowym [obr/min]: 5000
Prędkość obrotowa pod obciążeniem [obr/min]: 3750
Prędkość cięcia [m/s]:57
Długość przewodu zasilającego [m]: 2
Dane wytwórcy
KOKI POLAND Sp.z o.o.
Gdyńska 28
73-110 Stargard Szczeciński
PL-Metabo@koki.eu
4061792225916,4007430273574
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Moc: | 1 200 W |
| Średnica tarczy Ø: | 216 mm |
| Maks. Przeciętna głebokośc: | 65 mm |
| Moc: | 230 |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5 000 /min |
| Rodzaj: | Dwuchwytowa pilarka do cięć poprzecznych |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 65 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 36 mm |
| Max ścięcie ukośne: | 47° |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 17,5 kg |
| Wysokość: | 82,0 cm |
| Szerokość: | 48,5 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 35,0 cm |




























