Einhell Piła ukośna TC-MS 2112 1400W 210 mm
Nr produktu: 6630693Opis produktu
Nr produktu: 6630693
Pilarka ukosowa TC-MS 2112 o mocy 1400 W marki Einhell.
Solidna piła o wszechstronnym zastosowaniu, przeznaczona do cięcia ukośnego, wzdłużnego i poprzecznego.
Wyposażona jest w stół obrotowy z precyzyjną regulacją ustawień kątowych, metalowe prowadnice boczne, aluminiową podstawę i zintegrowany system odprowadzania trocin do worka. Blokada wrzeciona ułatwia wymianę ostrza.
W zestawie: pilarka, tarcza z węglików spiekanych, metalowe prowadnice, worek materiałowy na urobek, zacisk do obrabianego materiału.
Specyfikacja techniczna:
Moc [W]: 1600
Prędkość obr. bez obciążenia [obr/min]: 5000
Średnica tarczy [mm]: 210
Średnica otworu tarczy [mm]: 30
Liczba zębów: 48
Maks. przekrój cięcia dla 90x90 stopni [mm]: 120x55
Maks. przekrój cięcia dla 90x45 stopni [mm]: 80x55
Maks. przekrój cięcia dla 45x90 stopni [mm]: 120x32
Maks. przekrój cięcia dla 45x45 stopni [mm]: 80x32
Adapter do odkurzacza [mm]: 36
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825584929
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Moc: | 1 400 W |
| Średnica tarczy Ø: | 210 mm |
| Maks. Przeciętna głebokośc: | 120 mm |
| Moc: | 230 |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5 000 /min |
| Rodzaj: | Dwuchwytowa pilarka do cięć poprzecznych |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 120 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 80 mm |
| Max ścięcie ukośne: | -45°/45° |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 7,3 kg |
| Wysokość: | 29,0 cm |
| Szerokość: | 48,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 32,0 cm |


























