WORX Pilarka tarczowa WX520.9 20V 185 mm
Nr produktu: 7218472Opis produktu
Nr produktu: 7218472
WORX Pilarka tarczowa 185 mm WX520.9
Bezprzewodowa pilarka tarczowa zasilana akumulatorem litowo-jonowym 20V wyposażona w bezszczotkowy silnik prądu stałego, zwiększający jej wydajność i żywotność przy zachowaniu kompaktowego rozmiaru. Praca urządzenia odpowiada przewodowej pilarce tarczowej o mocy 900W. Pilarka posiada także port na pył oraz adapter odkurzacza, które pomagają w utrzymaniu porządku na stanowisku pracy.
System akumulatorów WORX PowerShare
Technologia PowerShare skupia bezprzewodowe narzędzia marki WORX, które mogą być zasilane tym samym akumulatorem litowo-jonowym 20V. Dzięki temu możesz na dobre pożegnać się z bałaganem w warsztacie czy ogrodzie - jedno urządzenie wystarczy zarówno do drobnych domowych napraw, jak i do wielkiego majsterkowania. W ramach systemu PowerShare możliwe jest łączenie akumulatorów w celu zwiększenia napięcia od 40V do nawet 80 V.
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna:
Napięcie [V]: 20
Prędkość obrotowa [obr./min]: 0-6100
Średnica tarczy [mm]: 185
Głębokość cięcia [mm]: 67,5
Głębokość cięcia pod kątem 45° [mm]: 47,5
Dane wytwórcy
POSITEC GERMANY GMBH
Schanzenstrasse 22
51063 Köln
germany@positecgroup.com
6943475850135
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Napięcie: | 20 V |
| laserowa linia cięcia: | Nie |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 67,5 mm |
| Średnica tarczy Ø: | 190 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 47,5 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 6 100 /min |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Pojemność akumulatora: | 2 Ah |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Przyłącze do odkurzacza: | Tak |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,98 kg |
| Wysokość: | 24,0 cm |
| Szerokość: | 17,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 31,5 cm |






















