LUX-TOOLS Pilarka tarczowa A-KS-20/150 20V 150 mm
Nr produktu: 6590319Opis produktu
Nr produktu: 6590319
Akumulatorowa pilarka tarczowa ręczna A-KS-20/150 o napięciu 20V marki LUX-TOOLS.
Pilarka ze wskaźnikiem laserowym to urządzenie przeznaczone do cięcia między innymi elementów drewnianych, płyt wiórowych. Pilarka należy do rodziny urządzeń systemu 1 Power system zasilanych akumulatorami 20V. Pozwala to na użytkowanie jednego ogniwa do wielu elektronarzędzi.
Możliwość regulacji głębokości i kąta cięcia w zakresie od 0° do 45°. Współpracuje z tarczami tnącymi o średnicy 150 mm, w komplecie tarcza 150 x 20 x 1,5 mm z 18 zębami rozpędzana do 4.200 obr/min.
Pilarka posiada blokadę przypadkowego włączenia, co wydatnie podnosi bezpieczeństwo pracy. Dostarczana wraz z prowadnicą równoległą. Adapter do odsysania urobku pozwala na zachowanie porządku w miejscu pracy
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna:
Napięcie znamionowe [V]: 20
Maks. prędkość obrotowa [obr/min]: 4200
Średnica tarczy pilarskiej [mm]: 150
Średnica otworu tarczy [mm]: 20
Maks. szerokość brzeszczotu [mm]:< 2,2
Kąt cięcia pod skosem: 0-45°
Głębokość cięcia przy skosie = 0°: 0-48 mm
Głębokość cięcia przy skosie = 45°: 0-33 mm
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007871960422,4007871963232
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Napięcie: | 20 V |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 48 mm |
| Średnica tarczy Ø: | 150 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 33 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4 200 /min |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Przyłącze do odkurzacza: | Tak |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Znamionowe napięcie akumulatora: | 18,0 V |
| Maksymalne napięcie akumulatora: | 20,0 V |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,42 kg |
| Wysokość: | 15,6 cm |
| Szerokość: | 16,7 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,7 cm |




































