Einhell Pilarko-zagłębiarka TE-PS 165 1200W 165 mm
Nr produktu: 7398787Opis produktu
Nr produktu: 7398787
Pilarko-zagłębiarka TE-PS 165 marki Einhell to narzędzie przeznaczone do dokładnego cięcia różnych materiałów, takich jak drewno, panele czy tworzywa sztuczne. Dzięki tarczy z węglików spiekanych i silnikowi o mocy do 1200 W, urządzenie bez problemu przecina materiały na głębokość do 56 mm (przy cięciu pod kątem 90° bez prowadnicy) lub do 42 mm (przy cięciu pod kątem 45°, również bez prowadnicy).
Głębokość cięcia oraz kąt nachylenia można łatwo regulować, a wymiana tarczy tnącej odbywa się szybko i sprawnie dzięki blokadzie tarczy. Wbudowane okienko zapewnia lepszą widoczność obszaru roboczego.
Czterometrowy przewód zwiększa zasięg roboczy, a ogranicznik równoległy pomaga uzyskać precyzyjne linie cięcia. Dodatkowo, adapter do odkurzacza umożliwia utrzymanie porządku w miejscu pracy.
Dostępna jest również opcjonalna listwa prowadząca, który pozwala na jeszcze dokładniejszą pracę, z możliwością precyzyjnej regulacji za pomocą specjalnych uchwytów.
Specyfikacja techniczna:
Napięcie zasilania [V]: 230
Moc [W]: 1200
Liczba prędkości: 1
Prędkość obrotowa [/min]: 5200
Regulacja prędkości: nie
Łagodny start: nie
Szybki stop: nie
Średnica tarczy [mm]: 165
Średnica otworu tarczy [mm]: 20
Liczba zębów tarczy: 48
Maks. kąt cięcia [°]: 45
Maks. głębokość cięcia [mm]:
- 90°: 56
- 45°: 42
Laser: nie
Podświetlenie LED: nie
Wylot na pył: tak
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825629668
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Moc: | 1 200 W |
| Napięcie: | 240 V |
| Średnica tarczy Ø: | 165 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 42 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5 200 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 6,3 kg |
| Wysokość: | 27,2 cm |
| Szerokość: | 38,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 25,0 cm |












