Einhell Pilarko-zagłębiarka TE-CS 18/89 Li-Solo 18V 89 mm
Nr produktu: 7225279Opis produktu
Nr produktu: 7225279
Einhell Pilarko-zagłębiarka TE-CS 18/89 Li-Solo
Mini pilarko-zagłębiarka renomowanego producenta Einhell zasilana akumulatorem o napięciu 18V. Przeznaczona do wykonywania prostych cięć w drewnie, panelach lub parkiecie. Posiada możliwość regulacji głębokości cięcia bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi oraz blokadę wrzeciona ułatwiającą wymianę brzeszczotu. Ergonomiczna rękojeść zapewnia pewny chwyt i wysoki komfort pracy. Dodatkowo, urządzenie wyposażone jest w adapter do odkurzacza, dzięki czemu utrzymanie porządku na stanowisku pracy jest niezwykle proste.
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek. W akumulatorach zastosowano najlepsze komponenty, jak wysokowydajne ogniwa litowo-jonowe i inteligentna elektronika akumulatorów sterowana procesorem Active Battery Manegment. Zapewniają one bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność.
Innowacyjny system Einhell
Inteligentne akumulatory, które działają w ponad 200 różnych urządzeniach.
Tylko jeden system mocowania akumulatora - brak uszkodzeń spowodowanych pomyłkami
Możliwość łączenia dwóch akumulatorów 18V w celu uzyskania napięcia 36V
Możliwość elastycznej rozbudowy systemu
Trwała i oszczędzająca środowisko technologia
Urządzenie sprzedawane jest bez akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna:
Napięcie akumulatora [V]: 18 (bez akumulatora w zestawie)
Prędkość obrotowa [obr./min]: 2500
Średnica tarczy [mm]: 89
Średnica otworu w tarczy [mm]: 10
Liczba zębów tarczy: 20/80
Głębokość cięcia dla kąta 90° [mm]: 28
Rodzaj silnika: szczotkowy
Podświetlenie LED: nie
Regulacja prędkości: nie
Wylot na pył: nie
Funkcja łagodnego startu: nie
Funkcja szybkiego stopu: nie
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825646184
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| średnica otworu tarczy tnącej: | 10 mm |
| średnica tarczy tnącej: | 89 mm |
| maksymalna głębokość cięcia: | 28,5 |
| Napięcie: | 18 V |
| laserowa linia cięcia: | Nie |
| walizka w komplecie: | Nie |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 28 mm |
| Średnica tarczy Ø: | 89 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 2 500 /min |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Cięcie skośne: | Nie |
| Przyłącze do odkurzacza: | Nie |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,90 kg |
| Wysokość: | 26,6 cm |
| Szerokość: | 10,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 27,5 cm |


























