Einhell Pilarka tarczowa TE-CS 18/150 Li Solo 18V 150 mm
Nr produktu: 6594816Opis produktu
Nr produktu: 6594816
Einhell Pilarka tarczowa 18V 150 mm Solo
Akumulatorowa pilarka tarczowa Einhell o napięciu akumulatora 18V (sprzedawana solo, bez akumulatora), średnicy tarczy 150mm i prędkości obrotowej 4200 obr/min. Urządzenie marki Einhell należy do bogatej rodziny narzędzi akumulatorowych w systemie Power X-Change przeznaczonych do domu i ogrodu. Pilarka ta jest urządzeniem kompaktowym, lekkim i łatwym w obsłudze, pomocnym przy pracach cięcia drewna na wymiar. Głębokość cięcia i kąt pochylenia reguluje się bez żadnych narzędzi. Wysokiej jakości diody LED oraz adapter do odsysania pyłu zapewniają wyraźny obraz wykonywanych czynności i utrzymują miejsce pracy w czystości.
Uwaga! Urządzenie dostarczane jest bez akumulatora i ładowarki.
Specyfikacja techniczna
Model: TE-CS 18/150 Li Solo (bez akumulatora)
Napięcie akumulatora [V]: 18
Średnica tarczy [mm]: 150
Prędkość obrotowa [obr/min]: 4200
Maksymalna głębokość cięcia (45°)[mm]: 32
Maksymalna głębokość cięcia (90°)[mm]: 48
Laserowa linia cięcia: nie
Regulacja obrotów: nie
Rodzaj silnika: szczotkowy
Podświetlenie LED: tak
Adapter odsysania pyłu: tak
Funkcja łagodnego startu: nie
Funkcja szybkiego stopu: tak
System akumulatorowy Power X-Change
To ponad 200 urządzeń pracujących na jednym typie akumulatora. Posiadając akumulator można dokupić pozostałe urządzenia w wersji SOLO - bez akumulatora i ładowarki. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia akumulatorów o różnej pojemności (od 2Ah do 6 Ah) i różnych typów ładowarek.
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825647532
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| waga: | 2,5 kg |
| liczba obrotów: | 4200 |
| średnica otworu tarczy tnącej: | 10 mm |
| Napięcie: | 18 V |
| laserowa linia cięcia: | Nie |
| walizka w komplecie: | Nie |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 48 mm |
| Średnica tarczy Ø: | 150 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 32 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4 200 /min |
| Typ akumulatora: | Litowo-jonowy |
| Cięcie skośne: | Tak |
| Przyłącze do odkurzacza: | Nie |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,66 kg |
| Wysokość: | 25,6 cm |
| Szerokość: | 17,2 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 30,3 cm |






















