Black+Decker Pilarka tarczowa CS1250L 1250W 190 mm
Nr produktu: 2518405Opis produktu
Nr produktu: 2518405
Pilarka tarczowa CS1250L-QS 190 mm 1250W marki Black&Decker.
Narzędzie służy do cięć wzdłużnych i poprzecznych oraz w odchyleniu od pionu, co zapewnia wszechstronność zastosowań.
Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia oraz możliwość regulacji kąta przy cięciu kątowym od 0 st. do 45 st. usprawniają pracę i optymalizują wykonanie każdego zadania.
Tarcza 190 mm pozwala na cięcie proste na głębokość 66 mm, pod katem 45 stopni - 50 mm
Zabezpieczenie włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu.
Piła posiada zintegrowany laser która ułatwia proste cięcie.
Adapter do odsysania pyłu gwarantuje czystość, a niski poziom hałasu i wibracji daje poczucie komfortu użytkowania.
Dane wytwórcy
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Prosta 68
00-838 Warszawa
technika@kontakt-sa.pl
5035048659182,5035048659205
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| średnica otworu tarczy tnącej: | 16 mm |
| średnica tarczy tnącej: | 190 mm |
| Moc: | 1 250 W |
| maksymalna głębokość cięcia: | 66 mm |
| Napięcie: | 230 V |
| laserowa linia cięcia: | Tak |
| Głębokość cięcia dla 90°: | 66 mm |
| Średnica tarczy Ø: | 190 mm |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 50 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 5 000 /min |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 3,20 kg |
| Wysokość: | 25,7 cm |
| Szerokość: | 34,6 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 20,9 cm |










