Einhell Przecinarka do drewna TC-TS 254U 1800W 254 mm
Nr produktu: 7143084Opis produktu
Nr produktu: 7143084
Przecinarka do drewna TC-TS 254U 1800 W marki Einhell
Stołowa pilarka tarczowa służy do cięcia wzdłużnego i poprzecznego (tylko z prowadnicą poprzeczną) każdego rodzaju drewna, stosownie do wielkości urządzenia. Nie wolno przecinać wszelkiego typu okrąglaków.
Specyfikacja techniczna:
Silnik prądu przemiennego: 220-240 V ~ 50Hz
Moc [W]: 1800
Prędkość obrotowa biegu jałowego [obr/min]: 4250
Tarcza z zębami z węglików spiekanych, wymiary [mm]: 254 x 30 x 2,4
Liczba zębów: 24
Wymiary stołu [mm]: 580 x 555
Poszerzenie stołu - lewo/prawo [mm]: 580 x 150
Maks. powierzchnia podstawy [mm]: 580 x 855
Maks. wysokość rzazu: 80 mm / 90°, 55 mm / 45°
Regulacja wysokości: bezstopniowa 0 - 80 mm
Tarcza pochylana bezstopniowo: 0° - 45°
Przykładnica poprzeczna kąt: bezstopniowo -45° - +45°
Przyłącze odsysania pyłu [mm]: Ø 36
Grubość klina rozszczepiającego [mm]: 2,0
Dane wytwórcy
Einhell Polska Sp. z o.o.
Wymysłowskiego 1
55-080 Nowa Wieś Wrocławska
sieci@einhell.pl
4006825646320
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Średnica tarczy Ø: | 254 mm |
| Prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 4 250 /min |
| Głębokość cięcia dla 45°: | 55 mm |
| Rozmiar stołu (mm): | 580 x 555 |
| Moc: | 2 200 W |
| Zintegrowanie odsysanie pyłu: | Nie |
| Przyłącze do odkurzacza: | Tak |
| Cięcie skośne: | Tak |
m
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 23,1 kg |
| Wysokość: | 109,0 cm |
| Szerokość: | 93,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 93,0 cm |















