2019-04-22 22:24
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Dr. Marcus Zapach samochodowy Fresh Bag Eco Orange & Tangerine

Nr produktu: 2718385

W markecie OBI Warszawa-Puławska

niedostępny

Pielęgnacja samochodu

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 2718385

Fresh Bag Eco to kolejny nowy produkt w ofercie firmy Dr.Marcus.
Jest to odświeżacz powietrza w formie woreczka z płótna wypełnionego nasączonym kompozycją zapachową materiałem pochodzenia mineralnego.
Produkt ten dzięki swojej formie znajduje doskonałe zastosowanie zarówno w samochodzie jako element pachnący jak również może być stosowany jako odświeżacz do pomieszczeń.
W produkcie tym jako nośnik substancji zapachowych zastosowano perlit. Perlit jest materiał mineralny pochodzenia wulkanicznego, naturalny chemicznie.
Dzięki swojej strukturze doskonale chłonie płynne kompozycje zapachowo i stopniowe je uwalnia. Dzięki wysokiej chłonności nośnik po nasączeniu jest suchy, co sprawia że cały produkt jest bardzo bezpieczny w użyciu.
Część użytych kompozycji zapachowych będzie posiadała technologię Ecoboost a część jest wytwarzana z naturalnych składników.
Ecoobost, to technologia dzięki której kompozycja jest 10-krotnie mocniej stężona a to oznacza 10-krotnie mniejsze dawkowanie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu

rodzaj:
odświeżacze powietrza

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry