2019-09-19 14:48


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

CarCommerce Kompresor samochodowy 12V

Nr produktu: 2807667
  • Zasilany z gniazdka samochodowego
  • Manometr
  • Dodatkowe końcówki do pompowania piłek i zabawek
Opis produktu
35,99
35,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

tylko 13 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 2807667

Cechy

Kompresor samochodowy mini jest wykonany z wysokiej jakości materiałów, które gwarantują jego niezawodne działanie oraz długi okres eksploatacji. Wbudowany manometr wskazuje poziom ciśnienia. Kompresor zasilany jest prądem 12 V pobieranym z gniazda zapalniczki samochodowej. Ma niewielkie rozmiary, co ułatwia przechowywanie i transport.

Zastosowanie
</

Kompresor samochodowy firmy CarCommerce to urządzenie uniwersalne. Doskonale nadaje się do pompowania: kół samochodowych, kół rowerowych, piłek,materaców, zabawek dmuchanych. Ze względu na dużą wydajność urządzenia pompowanie nawet bardzo dużych powierzchni odbywa się w szybkim tempie. Idealnie nadaje się zarówno do pompowania kół w przydomowym garażu, jak i podczas wyjazdu na wycieczkę, nad wodę itp.

Zalety

Mini kompresor samochodowy to urządzenie wysokiej jakości dostępne w bardzo atrakcyjnej cenie. W zestawie znajdują się ponadto:
praktyczne nakładki do pompowania piłek i materaców, przewód o długości 3 m zakończony uniwersalną wtyczką do gniazda zapalniczki,wąż gumowy wyposażony w zawór zamykający.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Dostawa
  • Sprawdź dostępność w markecie
do góry