2020-05-25 01:33


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Active Płyn do spryskiwaczy zimowy do-20 st. C

Nr produktu: 6068845

Zamów z dostawą

Brak wystarczającej ilości produktu.

Obecnie brak możliwości zamówienia z dostawą do domu

W markecie OBI Lodz-Brzezinska

niedostępny

Pielęgnacja samochodu

Podobne produkty

Opis produktu

Nr produktu: 6068845

Zimowy płyn do spryskiwaczy Active jest stworzony na bazie metanolu. Jego specjalnie dobrany skład skutecznie usuwa z szyb zabrudzenia spowodowane błotem pośniegowym, zanieczyszczeniami drogowymi oraz tłuszczami. Preparat łączy w sobie cechy płynu do czyszczenia ze środkiem konserwującym-nie tylko czyści, lecz także chroni szyby przed zamarzaniem. Nie pozostawia smug ani zacieków. Wyczyszczona perfekcyjnie szyba przednia zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Zastosowanie

Zimowy płyn do spryskiwaczy Active jest przydatny zarówno podczas jazdy po mieście, jak i poza nim, wszędzie tam, gdzie sypana jest sól drogowa, która podczas jazdy dostaje się na przednią szybę samochodu. Zwykłe środki czyszczące nie zawsze są w stanie usunąć spowodowane nią zabrudzenia i smugi, natomiast płyn zimowy do spryskiwaczy radzi sobie z nią doskonale. Poza dużą skutecznością jest również całkowicie przyjazny dla środowiska-ulega biodegradacji.

Zalety

W trakcie zimy i jesieni niemal wszystkie części samochodu wymagają odpowiedniej konserwacji i ochrony przed czynnikami atmosferycznymi, do czego służą takie środki jak np. wazelina techniczna. O ile jednak akumulator czy uszczelki konserwuje się raz na jakiś czas, o tyle czyszczenie przedniej szyby musi odbywać się na bieżąco. Warto więc nabyć skuteczny płyn do spryskiwaczy, który działa błyskawicznie, skutecznie i jest dostępny w korzystnej cenie.

Dane techniczne

Atrybuty produktu
Rodzaj:Czyszczenie szyb

Wymiary i waga (netto):

Waga:4,90kg
Wysokość:29,2cm
Szerokość:18,3cm
Głębokość / Grubość:12,0cm

Inni Klienci kupili również

Opinia (1)

 5 z 5
  • 5(1)
  • 4(0)
  • 3(0)
  • 2(0)
  • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

5

KX (2017-01-14)

płyndo szyb

Dobry bo skuteczny. Polecam.

2 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

  • Zamów i odbierz
  • Sprawdź dostępność w markecie
  • Szeroki wybór produktów
do góry