2019-02-20 18:47
Mój Market
Warszawa-Puławska
Ul. Puławska 427
02-801 Warszawa
Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Pokrywa do basenu 305cm

Nr produktu: 5220942
 • Do basenów Fast Pool o sr. 305cm
 • Stabilna folia PE ze ściągaczem
 • Posiada otwory odpływowe
Opis produktu

Warianty:

33,99
33,99 zł / szt.

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

11 produkty dostępne

Opis produktu

Nr produktu: 5220942

Pokrywa do basenu to doskonały sposób, aby ochronić wodę przed zanieczyszczeniami z pobliskich drzew. Ten model dedykowany jest do basenów Fast Pool o średnicy 305 cm. Producent zadbał jednak również o dostępność innych rozmiarów. Pokrywa wykonana jest z wytrzymałej foli PE. Jest łatwa w montażu i zdejmowaniu. System opiera się na ściągaczu, który daje możliwość szybkiego założenia.

Pokrywa posiada otwory retencyjne, które pozwalają odprowadzić wodę z opadów. Dzięki temu nie gromadzi się ona na powierzchni pokrywy.

Cechy produktu:

 • do basenów o średnicy 305 cm,
 • dostępne są także inne wymiary,
 • wykonana z folii PE,
 • z otworami odprowadzającymi wodę z powierzchni,
 • montowana przy pomocy ściągacza,
 • chroni wodę przed zanieczyszczeniem.

Basen, rozłożony na początku sezonu, z powodzeniem może dotrwać do jego końca, wolny od zanieczyszczeń. Wystarczy tylko stosować kilka akcesoriów, które pozwolą zadbać o dobry stan wody. Jednym z nich, łatwym w użyciu i skutecznym, jest pokrywa. Inne przydatne akcesoria to skimmer oraz głowica czyszcząca. Skimmer pozwala usuwać większe zanieczyszczenia z powierzchni wody, natomiast głowica z powodzeniem czyści ściany i dno różnych rodzajów basenów.

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (0)

Ten produkt nie posiada żadnej opinii.

Bądź pierwszy! - Dodaj swoją opinię!

„Wyraź swoją opinię!“

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry