2019-09-21 00:51


Podane informacje na temat produktu odnoszą się do wybranego marketu i są aktualne w momencie wydruku, bądź pobrania formularza. OBI nie ponosi odpowiedzialności w przypadku jakichkolwiek zmian.

Piasek do filtra 0,4 mm - 0,8 mm 25 kg

Nr produktu: 6254429
 • Do stosowania jako wsad do pompy z filtrem piaskowym
 • Uziarnienie: 0,4 mm - 0,8 mm
Opis produktu
33,99
1,36 zł / kg

Cena zawiera VAT 23%, nie zawiera kosztów przesyłki.

W markecie OBI Warszawa-Puławska

54 produkty dostępne

Dostawa

Dostawa odbywa się w Warszawa + 20 km od miasta.
Pierwsza strefa do 10 km, druga od 10 do 20 km, trzecia strefa od 20 do 30 km.
Koszt dostawy różni się w zależności od rodzaju i wielkości towaru oraz obszaru dostawy.
Koszt wysyłki towaru w pierwsza strefa 19,99 zł, druga strefa – 79 zł, trzecia strefa- 109 zł
Dostawa produktów wielkogabarytowych w obrębie pierwszej strefy wynosi 49 zł, w drugiej strefie – 89 zł, w trzeciej strefie- 109 zł
Dostawa do odległych obszarów (poza 3 strefę) jest możliwa w porozumieniu z marketem. Ostateczny koszt wysyłki będzie skalkulowany przez pracownika marketu i uzgodniony podczas rozmowy telefonicznej potwierdzającej zamówienie.
Aby wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące kosztów dostawy w danym markecie, zadzwoń: 22 859 16 00
Dokładny termin dostawy oraz przedział czasowy może być uzgodniony z pracownikiem marketu podczas potwierdzenia zamówienia.
Dostawa odbywa się do momentu dostarczenia towaru w miejsce wybrane przez klienta. Wniesienie towaru oraz inne dodatkowe usługi należy uzgodnić z pracownikiem marketu podczas rozmowy telefonicznej. Dodatkowe usługi są dodatkowo płatne i nie są uwzględnione w kosztach dostawy.

Inni Klienci kupili również

Opinie (2)

 3.5 z 5
 • 5(1)
 • 4(0)
 • 3(0)
 • 2(1)
 • 1(0)

Czy już kupiłeś ten produkt? Prosimy, pozostaw nam swoją opinię.

„Wyraź swoją opinię!“

Sortuj według:

 • Sortuj według:
5

pgr (2019-06-19)

Wszystko OK

Kupiłem ten piasek wczoraj razem z pompą. Czytając tu negatywną opinię byłem trochę sceptycznie nastawiony do tego produktu. Ale na moje szczęście nijak to ma się do rzeczywistości. To co zauważyłem, to to, że piasek jest z innej firmy niż ten tu na zdjęciu. Poza tym, bardzo starannie podszedłem do tematu ułożenia pisaku w pompie. Efekt zdumiewający! Osad wapienny z którym filtr kartuszowy nie dawał sobie rady dziś rano usunąłem bez problemu odkurzaczem, a cały syf nie wrócił z powrotem do basenu przez pompę. Polecam!

1 lub

2

Pawel (2018-07-12)

Piasek o złej gradacji.

Co mi się podoba: Worek z funkcją wsypywania

Co mi się nie podoba: Drobne ziarna wpadają przez filtr piaskowy do basenu.

Niestety nie polecam zakupu tego piasku ponieważ piasek wpada przez filtr do basenu. Pompę piaskową mam dopiero tydzień nie mniej na dnie basenu zbierają się grudki piasku myślałem początkowo, że być może trochę się go wniosło natomiast po dokładnym wyczyszczeniu i braku kąpieli przez 3 dni znów ten piasek się pojawił. Rozebrałem pompę wylałem z niej wodę wyciągnąłem i przepłukałem cedzak wszystko sprawne tak jak powinno być 3 godziny męczyłem się by dojść do sedna problemu i wniosek niestety jest jeden. Kiepski piasek.... U znajomych z tym samym filtrem zero problemów u mnie niestety jest ale cóż zwrócić go nie mogę reklamować też nie ma sensu jedynie co to mogę napisać komentarz. Pozdrawiam

19 lub

Podane ceny i dostępność towaru dotyczą produktów w wybranym „Twoim markecie”. Zdjęcia niektórych artykułów nie zawsze są pełnym odzwierciedleniem rzeczywistości.
Wszystkie ceny podane są w PLN, wraz z ustawowym podatkiem VAT.

 • Zamów i odbierz
 • Dostawa
 • Sprawdź dostępność w markecie
do góry