Pompa piaskowa do basenu - 3596 l/h
Nr produktu: 6574651Opis produktu
Nr produktu: 6574651
Pompa piaskowa
Doskonałe rozwiązanie do skutecznego oczyszczania basenów o pojemności od 1 100 do 18 100 litrów. Jej imponująca wydajność wynosząca 3596 litrów na godzinę gwarantuje skuteczne usuwanie wszelkich zabrudzeń pływających w wodzie basenowej. Obejmuje solidny, antykorozyjny zbiornik, który sprawia, że pompa jest trwała i niezawodna.
Pompa działa na zasadzie filtracji, wymagając do swojego działania specjalnego wkładu, który może być piaskiem o granulacji 0,45-0,85 mm lub wysoce wydajnymi kulkami filtracyjnymi POLYSPHERE. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów filtracyjnych gwarantuje skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z wody, zapewniając tym samym czystość i klarowność basenu.
Warto zaznaczyć, że pompa jest łatwa w obsłudze, co umożliwia skuteczne podłączanie węży z każdej strony urządzenia dzięki 360-stopniowemu obrotowi górnego włazu. Dodatkowo, 6-pozycyjny zawór umożliwia łatwe sterowanie filtrem, dostosowując go do aktualnych potrzeb użytkownika.
Wyposażenie pompy w wbudowany ciśnieniomierz ułatwia monitorowanie ciśnienia panującego w zbiorniku, co pozwala na odpowiednie dostosowywanie parametrów pracy. Dodatkowo, dozownik chemii ChemConnect, dołączony do zestawu, zapewnia stały poziom chloru, co jest kluczowe dla utrzymania prawidłowej równowagi chemicznej w wodzie basenowej.
Pompa piaskowa jest uniwersalnym rozwiązaniem, idealnie sprawdzającym się zarówno w basenach rozporowych, jak i stelażowych. Jej kompaktowe wymiary (36 cm x 36 cm x 52,5 cm) oraz niewielka waga (7,7 kg) ułatwiają jej przechowywanie i instalację. Warto jednak pamiętać, że piasek nie jest wliczony w cenę, więc użytkownik musi zadbać o odpowiednią ilość wkładu filtracyjnego przed rozpoczęciem eksploatacji pompy.
Piasek nie znajduje się w zestawie. Należy osobno dokupić.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048126603848,4048122237443,6941607361474
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Wymagana ilość kulek/kostek filtracyjnych: | 240 g |
| Pobór mocy: | 240 W |
| Sterownik basenowy: | Ze sterownikiem basenowym |
| Filtrem wstępnym: | Z filtrem wstępnym |
| Zawór 6-drogowy: | Z zaworem 6-drogowym |
| Do kulek filtracyjnych/kostek filtracyjnych: | Odpowiednie |
| Dozownik chemikaliów: | Z dozownikiem chemikaliów |
| Z zegarem sterującym: | Z zegarem sterującym |
| Wydajność godzinowa filtra: | 3 500 l |
| Odporne na słoną wodę: | Odporne na słoną wodę |
| Odporne na chlor: | Odporne na chlor |
| Średnica węża przyłączeniowego: | 3 mm |
| Medium filtracyjne: | Kulki filtracyjne i piasek filtracyjny |
| Napięcie: | 220 - 240 V |
| Max. ziarnistość Medium filtracyjnego: | 0,85 mm |
| Min. ziarnistość Medium filtracyjnego: | 0,45 mm |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 2,66 kg |
| Wysokość: | 43,5 cm |
| Szerokość: | 36,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 36,0 cm |

















