Zestaw pasów mocujących 4szt.
Nr produktu: 7371628Opis produktu
Nr produktu: 7371628
Zestaw pasów mocujących 4szt.
Zestaw pasów transportowych z napinaczami służy do mocowania i zabezpieczania ładunków podczas transportu. Wykonane z wytrzymałej taśmy poliestrowej i wyposażone w solidne stalowe haki z powłoką ochronną, zapewniają pewne i bezpieczne unieruchomienie przewożonych przedmiotów. Jaskrawy kolor poprawia widoczność, a napinacze umożliwiają szybkie i precyzyjne dociągnięcie pasa. Idealne do stosowania w samochodach, na przyczepkach oraz podczas przewozu mebli, motocykli czy sprzętu.
Dane wytwórcy
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872252403
Karta techniczna produktu
| Atrybuty produktu | |
|---|---|
| Typ artykułu: | Taśma pasowa |
| Wykonanie: | Pleciony |
| Materiał: | Poliester |
| Wytrzymałość materiału: | 0,7 mm |
| szerokość elementów (mm): | 25 mm |
| Maks. Nośność: | 250 kg |
| norma: | EN12195-2 |
| Zastosowanie: | Strefy zewnętrzne |
| Wymiary i waga (netto): | |
|---|---|
| Waga: | 1,26 kg |
| Wysokość: | 21,5 cm |
| Szerokość: | 6,0 cm |
| Głębokość / Grubość:: | 18,0 cm |












